Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kış lastiği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kış lastiği

Arkadaşlar kış lastiği konusunda önerisi olan var mı?
    bugün servis (ankara reis opel) michelin 225/255 r17 için 530 tl civarında, tek bir lastik için fiyat verdi.
    çok fazla gibi geldi bana...

Ynt: Kış lastiği

Kış lastiği henüz almadım o yüzden fiyatlar hakkında bilgim yok. ama astra da michlin alpin serisi kullanıyorum ve çok memnunum

Yorum

245/45/18 (cosmonun standart lastiği) michelin alpin XL gurubu ( zaten sadece XL sınıfı mevcut başka yok) geçen ay 470 TL.
      Bence size verilen fiyat fazla olmuş. Gerçi bu ay fiyatlar muhakkak artmıştır ama...
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

michellin fiyatları 225/55 r17 için 500-550 TL arası değişmekte bridgestone un bu ebatta bi lastiği yok ama 225/50 r17 olarak bulabilirsin onun fiyatını 400 olarak öğrendim ama fabrikada şuan yok gittiğin bayide varsa artık şansına alabilirsin. şahsen ben bulamadığım için kumho 225/55 r17 aldım adedini 175 tl den birde michellin almaya karar verirsen fransa ürünü olmasına dikkat etmeni öneririm bu aralar sıkıntı yaratıyor.
        1.6 T 2010 Olimpik Beyaz Edition-Elegance

Yorum

Cosmo araçlarımız için 245-45-18 lastik mi kullanmak daha doğru yoksa 235-45-18 mi? Opel'e göre kış lastiği alırken dar alınması daha faydalıymış.
          INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

İnsigniadaşlarım hala kış lastiği alamadım ve bu beni tedirgin ediyor.Öncelikle 245-45-18 mi alsam yok sa 235-45-18 mi?

Hangi markanın hangi modelini alsam 245-45-18 alırsam Kumhoların fiyatları bile 300 civarı dunlop var 490a continental var 400e ama çok anladığım birşey değil iyi bir lastik almak istiyorum.Teşekkürler...

ANKARA ODTÜ

Yorum

daha ucuz olması açısından 225/55 R 17 sac jant + lastik fiyatlarını araştıran oldu mu?
              belki büyük lastiğin farkını sac janta verirsiniz, her seferinde janttan lastiği söküp takmak zorunda kalmazsınız, sadece 5 bijon söküp jantı değiştirirsiniz.
              ince lastik olması da artı olur.
              biz bir ara düşünmüştük ihihi
              InsigniaTEAM

Yorum

245/45/18 michelin alpin yeni desen lastiği (2009 eylül fransa üretimi) 415 tl ye almıştık bayram öncesinde...
                ama çok zor lastik bulduk. isteyen aldığımız bayiye sorabilir. (hasan bey)
                yıldız lastik - michelin bayii - 3425116

Yorum

Arkadaşlar kaygan zeminlerde tutunma için lastik tabanının dar olması gerekir, bu nedenle kış lastiği alırken özellikle vakumlu tip ise tabanın dar olmasına dikkat edin

Yorum

marka önerisi olan var mı? ben hiç kış lastiği kullanmadım şimdiye kadar. belkide gerek olmadığından. aşırı kar yağışında aracımı çıkarmadım hiç çünkü zincirsiz araçlar kar lastiği olsa dahi kayıyorlar. belki tutunması normal lastiğe göre daha iyidir ama genelde toplu taşım araçlarını tercih ediyorum...

Yorum

3 yıldır kış lastikli otomobil kullanıyoruz, özellikle kaydırmaya çalışmamıza rağmen kayma felan yok abi

http://www.youtube.com/watch?v=w6ajlFAS-eo

bu kış lastiği kullandığımız 2. otomobil.
                      lastik pahalı bile olsa aracı kaydırıp biryere vurup hem onun masrafını ödemekten hemde araca zarar vermekten daha iyi bence.
                      InsigniaTEAM

Yorum

valla ben bertonemde michelin alpin kullandım dört sene ciddi anlamda hissettim katkısını ve işim olan hergün çıktım evden. bu sene de almak istiyorum. 235 alsam acaba çirkin mi durur arkadan? kafamı karıştıran bu. heralde minimum 400 civarı vereceğiz iyi bir lastik için ki çok büyük bir para.

Orjinal yazı sahibi: aongoren
                        245/45/18 michelin alpin yeni desen lastiği (2009 eylül fransa üretimi) 415 tl ye almıştık bayram öncesinde...
                        ama çok zor lastik bulduk. isteyen aldığımız bayiye sorabilir. (hasan bey)
                        yıldız lastik - michelin bayii - 3425116
                        teşekkürler öneriniz için bir görüşeyim michelin bayisi tanıdıklarla bakalım hayırlısı

ANKARA ODTÜ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          3 yıldır kış lastikli otomobil kullanıyoruz, özellikle kaydırmaya çalışmamıza rağmen kayma felan yok abi

http://www.youtube.com/watch?v=w6ajlFAS-eo

bu kış lastiği kullandığımız 2. otomobil.
                          lastik pahalı bile olsa aracı kaydırıp biryere vurup hem onun masrafını ödemekten hemde araca zarar vermekten daha iyi bence.
                          teşekkürler Çağrı

Yorum

etkisi oluyor kış lastiğinin elbette ama çok pahalı bence kaliteli uzak doğu lastiklerini tercih edin...
                            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                              etkisi oluyor kış lastiğinin elbette ama çok pahalı bence kaliteli uzak doğu lastiklerini tercih edin...
                              BF GoodRich yada Kumho kalite/fiyat/performans konusunda iyi gözlemledim ben.
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X