Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Birkaç sorum olucak?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Birkaç sorum olucak?

1)Pencereleri kapatırken anahtarı kontaktan çıkarınca pencereler kapanmaya devam etmiyor bu çok snr bozucu oluyor bazen yeniden kontağı aç düğmeye bas? Buna bir çözüm var mı? (var anahtardan kapatılıyo ama uzun basıp başında beklemniz gerekiyo bu sefer de). Corsamızda bile kapanmaya devam ediyo bunda duruyo

2)Daha ehliyetimi yeni aldım ve araba bana çok atik geliyor 1. viteste yani
    azcık dokunsam uçcakmış gibi ve biraz panik oluyorum bu duruma corsa da öle değil yani bastınmı anca gidiyor(1.2) Acemilere göre değil belkide bu araç

3) Direksiyon sert biraz :S:S Corsada daha yumuşak. Birde Flexride lılarda daha yumuşak kullandım ondan biliyorum. Hadi felxridelılardan daha sert olsunda corsadan nasıl daha sert blmyrm park ederken biraz zorlanabiliyor insan :S:S. Sanırım Elektrohidrolikle hidrolik arasındaki bir farktn kaynaklanıyor.

4)Arkada bildiğin fiş varmış bu beni çok şaşırttı laptop falan bağlayan oldumu hiç dememedim merak ediyorum?

5) Koltuğun yanında bir düğme var koltuğu içinde bir balonu şişirtip indiriyor ama pek anlamadım onu yani 4 yönü var aşağı basıyorum pek bşy hissetmyrm falan :S

6) 2'ye geçerken ses yapıyor birde debriyajdan azcık hızlı çektinmi ileri geri sallantı yapıyor biraz daha hassas olmak gerek debriyajda gibi geldi bana. Sizcede öle mi ?? Yoksa benim acemilğim mi?

Yazım için k.bakmyın telefondan yazdım bir kaç hatam ola affedin.
    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Ynt: Birkaç sorum olucak?

Oncelike ehliyetin icin hayirli olsun.sorularina gelince oncelikle cam icn baska secenek yok.ikincisi bu aracla uzerindeki jant lastik kombinasyonu ile corsayi kiyaslama.tabii ki cok ciddi fark olacak.ucuncusu araba ilk kalkista normal serilikte hatta biraz agir.bunu anlayabilmen icin dsgli bir tsi motora sahip golf veya jetta kullanman lazim.dorduncsu o dugme bel destegi ayari . bel bolgende yukari asagi ve saga sola dogru bel destegi ayari yapiyor.sanirim yeterli bilgi verebilmisimdir.sevgiler

Yorum

Bir de vites gecisleri korsaya ugore daha sert.ayrica debriyaj ayaraarida daha farkli ve aracta agir oldugu icin vites secimi debriyaja basma zamani ve seviyesi yani kavramasi corsadan cok farkli.corsa da hata daha zor yapilirken insigniada daha kolay yapilabiliyor.

Yorum

Corsa ile kıyaslanacak bir araç değil

Debriyaj baskı balatası biraz tecrübe alışkanlık istiyor yarım debriyaja hiç gelmiyor

Camlar kontağı çıkarttıktan sonra eğer kapıyı açmamışsanız camları kapatabilrisiniz

Filexi lerde Elektro hidrolik direksiyon var diğerlerinde hidrolik bazıları bunu daha çok seviyor sert olması yüksek hızlarda kontrolü kolaylaştırıyor

Arka havalandırmanın altında 220 çıkışı var ufak elektrikli aletleri çalıştırıp şarj yapabilir bu seçenek navi ile beraber geliyor

Vites geçişleri kullandıkça kendşne gelir ama bu ses kronikleşirse servise müracat edin

Ehliyetiniz ve aracınız hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

arkadaşımın corsasında dışardan tüm camları indirme olayı var kumandayla insigniada var mı?

Yorum

1. soru icin yapcak pek bişey yok,ki bu pek önemli değil, (bekle biraz nolcak )
            2.arac özellikle 2200den sonra birden atlıyor dogru,bu turbodan dolayı, gücden dolayı yani bunu da kullandıkca alısırsınız.
            3.bence o kadar da sert değil,sonucta gülle gibi tekerleri var(corsadaki gibi 13 14 jant değil 18 19 jantlı araba bu )
            4.bizimkinde jak girişi var Fatih abi onu prizle degistirmişti sanırım uzun süreli kullanımda aküyü bitirebilir,ama normal kullanımda sıkıntı olmaz.
            5.o düğmeyi ben de cözemedim,güya koltugu şişiriyomuş,o da farkedebilirsen bosver o dügmeyi kullanma zaten bi işe yaramıyor
            6.vites geçişleri sesli evet,bu bir sorun değil rahat olun,o sarsıntı bizim araba da da oluyordu,hatta babamla cok tartısıyoduk,yazılımla gideriliyor.Serviste aracınıza yüklenmesi gereken son yazılımı yükletin
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colemerik34
              arkadaşımın corsasında dışardan tüm camları indirme olayı var kumandayla insigniada var mı?
              Evet var;

Uzaktan kumanda ile açma tuşuna uzun süre basarsanız camlar ,aynalar ve sunroof açılır tam tersi kapama tuşuna uzun basılırsa hepsi kapanır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
              X