Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2.0 CDTI Uğultu Sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0 CDTI Uğultu Sorunu

Arkadaşlar bu akşam arabaya bindim biraz hız yaptım daha sonra ışıklarda beklerken aracın sol ön kısmından bi uğultu geliyordu (sürücü koltuğunda otururken) daha sonra vites otomatik boşa alıp biraz gaz verdim uğultu geçti daha sonra bi ışıkta daha durdum uğultu yoktu gaza bastım 2000 deviri geçince uğultu tekrar başladı kesilip yine başlıyor sebebi nedir daha önce yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim araç 2.0 cdti dır.

Ynt: 2.0 CDTI Uğultu Sorunu

Her zaman oluyormu yoksa birkaç defamı karşılaştınız? Diezel olarak bazı sesler normaldir sesi kayıt edebilirmisiniz dinlersek daha doğru birşeyler söyleyebiliriz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hortumlardan biri gevşemiş veya açılmış olabilir..

Yorum

sesi kayıt etmeye çalıştım fakat belli olmuyor kayıtta ses dizel sesi değil bu bariz arabayı alalı yaklaşık 1 sene oldu fakat yeni başladı ses

edit: Bu akşam başladı ses

Yorum

Bakım zamanı yaklaştıysa ondanda olabilir bi ihtimal.

Yorum

37000 de araba ama normal değil bence daha önce hiç yapmadı bakalım bırakalım servise sizide bilgilendireceğim

Yorum

bu ses dırek selenoid valfı cdtı larda oluo on tarafta dedıgınz gıbı her zamanda gelmez ,bı valfı kontrol ettırın aynı sorun bızım aractada vardı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                bu ses dırek selenoid valfı cdtı larda oluo on tarafta dedıgınz gıbı her zamanda gelmez ,bı valfı kontrol ettırın aynı sorun bızım aractada vardı
                +10

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

sogutma radyotor fanı calısıyor olmasın
                  2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

tahmın edebılıyorum az cok

ole sınır bozucu kı servıse gttım bı saat ugrastılar ses yok geldım dolandım ses cıkmaya basladı bı daha döndum servıse usta vardı dırek selenoıd dedı

Yorum

İşleniyor...
                    X