Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracınızda gördüğünüz sorunlu parça ve bölgeler

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Aracınızda gördüğünüz sorunlu parça ve bölgeler

Orjinal yazı sahibi: alperen77
    Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
    benim bugun itibariyle araçtan duyduğum tüm sesler bitmiştr..
    hayırdır Gökhan, arabayı mı sattın yoksa
    ) yok abi ön iç aydınlatmanın oradaki sese servis çift taraflı bantla akılcı bir çözüm üreterek ortadan kaldırdı) disklerden ses bir iki kez geldi sonra kendisi kesildi e başkada tıkırtı v.s yoktu çok şükür.
    F30 Sport+

Yorum

peki orta konsoldan ses gelmiyormu? özellikle mıcırlı yollrda. hatta elinle ittirsen bile çıtırdıyor...

Yorum

yok abi benimkinde hiçbir şekilde başka tıkırtı yok
        F30 Sport+

Yorum

yok abi benimkinde hiçbir şekilde başka tıkırtı yok
          şanslısın valla, güle güle kullan

Yorum

teşekkür ederim ama bide şu yakıt işini halledebilsem..
            F30 Sport+

Yorum

teşekkür ederim ama bide şu yakıt işini halledebilsem..
              gel sana güzelce şu LPG yi taktıralım

Yorum

ya kafam karışık ankara servisi taksada garanti her yerde geçerli olsa hemen gelirim aslında, böyle bişey olur mu abi?
                F30 Sport+

Yorum

Ya abicim sana diyorum ya garanti heryerde geçerli, sizin orada garanti verememelerinin sebebi oradaki ustaların takma konusunda kendilerine olan güvensizlikleri. sonuçta doğru takamazlarsa başları belaya girer.
                  daha bugün yine serviste LPG ci arkadaşla senin muhabbet geçti, onlara da başka illerdeki opel servislerinden telefon geliyormuş, "vay sen nasıl oluyorda garanti veriyorsun?" diye. zaten OPEL garantiyi vermemiş olsa ben taktırmazdım. bak ankaradaki bütün bayileri ara, hepsi sana garantili olacağını söyler, ama sadece LANDİ RENZO için. BRC veya başka marka istersen yine takabileceklerini fakat aracın garantisinin bozulacağını söylerler.
                  Seninle aynı sıkıntıları paylaşan Adanalı bir arkadaş taa ankaraya geldi, benimle telefonda konuştuktan sonra taktırdı hatta şimdi bir arkadaşı daha geldi. Servise uğrama şansın olsa görürdün, adamlar ruhsatla uğraşmamak için aracı daha teslim alıp elini değmeden, plaka daha takılmadan LPG yi taktırıyorlar. ben şahsen en az 3 tane sıfır İnsigniaya takılırken gördüm ve hatta bugün başkası taktırıyordu. adamla karşılaştık benim taktırdığımıda öğrenince bir nebze rahatladı. velhasıl olay bundan ibaret. bu arada ben baktım arabam şehir içinde 30 Lt gaz ile 250 km falan gidiyor. Trabzona gittim geldim yaklaşık 1500 km yol yaptım, hız olarak ortalama 130 km/saat gittim 145 lt gaz tüketmişim. ankara dışında gaz biraz daha pahalı olduğu için 1.79 tl/lt yaklaşık 260 Tl verdim. artık hesabını sen yap

Yorum

valla baya baya aklıma girdin abi peki şimdi diyelim ki bir sorun oldu ben kayseri servise girdim bana araban tüplü garantiye alamayız derlerse ne diyeceğim?
                    F30 Sport+

Yorum

LPG nin garanti belgesini ve servisten aldığın belgeyi göstereceksin. hatta istersen şöyle yapalım ben sana elemanın telini vereyim, sen elemana her türlü sorununu danış, ister misin?

Yorum

tamam iyi olur...sana servisten belgede ne yazıyor abi?
                        F30 Sport+

Yorum

valla belge araçta, şu an bilmiyorum...

Yorum

tamam aradığımda sorarım servise o zaman.. ben alperen abiden aldım numaranızı derim, uygun mudur>?
                            F30 Sport+

Yorum

Gökhan, ismim Ersin. Burak isimli arkadaşı iste ve ona Doktor Ersin in arkadaşı olduğunu söyle.
                              sana telefonu vereyim: 0 312 291 77 77 oradan LPG bölümünü isteyip oradan da Burak'ı iste. o sana senin istediğin şekilde açıklamada bulunur...

Yorum

allahıma sukurler olsun bı sorun yasamadım suana kadar . fakat sol stop su almıstı eh kem bla bla dedıler sılıkonlayıp yollucaklardı benı bagırıs cagırıs yenı stop taktırdım fakat servısler ne lackadır ya gereksız bekletmeler ogle yemegınden donmemeler ılgısızlık .vs vs vs

Yorum

İşleniyor...
                                X