Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SÜRÜCÜ KOLTUĞU GEVŞEK

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SÜRÜCÜ KOLTUĞU GEVŞEK

Arabam henüz 14.000 km de fakat sürücü koltuğu viraj esnasında 2-3 kademe oynama yapıyor virajın yönüne doğru angry sanki bi gevşeklik var gibi konu hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan arkaşların mesajını bekliyorum.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Ynt: SÜRÜCÜ KOLTUĞU GEVŞEK

yanlış hatırlamıyorsam bir kişi daha bu olaydan bahsetmişti. kendisini bulmak lazım, bu konuyu görmezse bizim bulmamız biraz uzun sürebilir onarılabilecek bir sorundur umarım, geçmiş olsun.
    InsigniaTEAM

Yorum

Goday problem yaşıyordu. Bu aralar koltuktan dolayı sesi çıkmıyor... ihihi ihihi
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

onla acilen irtibata geçmem lazım problemi çözdümü aceba?
        [center][center]      

Yorum

yanlız yanlış anlaşılma olmasın, Olgaç abinin sorunu koltuğun küçük gelmesiyle ilgiliydi ihihi

yine sizin gibi koltuğun sağa sola oynamasıyla ilgili sorun yaşayan olmuştu, ama kim olduğundan emin değilim.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
            Arabam henüz 14.000 km de fakat sürücü koltuğu viraj esnasında 2-3 kademe oynama yapıyor virajın yönüne doğru angry sanki bi gevşeklik var gibi konu hakkında bilgisi ve tavsiyesi olan arkaşların mesajını bekliyorum.
            aradığınız kişinin ben olmadığıma eminim ama bende de sürücü koltuğunda sağa ve sola dönüşlerde çok hafif bir kayma olduğunu hissediyorum. geçenlerde opana gittim arkadaşlar ısrarla evham yaptığımı , yanlış algılama olduğunu söylediler. hatta arkadaşla teste çıktık, sağa sola dönmesi gerekirken arkadaş kasislerden sertçe geçerek "ben birşey hissetmiyorum, boşuna koltuğu sökmeyelim!" diyerek olayı kapattı. önceleri bende kendime "acaba mı?" dedim ama değil. kesinlikle bir boşluk var, tekrar gideceğim ama işlerimin yoğunluğundan gidemiyorum. artık hangimiz daha önce giderse buraya notumuzu düşelim saygılar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen77
              Orjinal yazı sahibi: VDT
              aradığınız kişinin ben olmadığıma eminim ama bende de sürücü koltuğunda sağa ve sola dönüşlerde çok hafif bir kayma olduğunu hissediyorum. geçenlerde opana gittim arkadaşlar ısrarla evham yaptığımı , yanlış algılama olduğunu söylediler. hatta arkadaşla teste çıktık, sağa sola dönmesi gerekirken arkadaş kasislerden sertçe geçerek "ben birşey hissetmiyorum, boşuna koltuğu sökmeyelim!" diyerek olayı kapattı. önceleri bende kendime "acaba mı?" dedim ama değil. kesinlikle bir boşluk var, tekrar gideceğim ama işlerimin yoğunluğundan gidemiyorum. artık hangimiz daha önce giderse buraya notumuzu düşelim saygılar...
              tipik bir servis çalışanı

bizde de bagaj kapağından tıkırtı geliyor dememize rağmen birşey yok diyor ve her seferinde kilidi yağlayıp contalara sprey sıkıyorlardı.
              4. yada 5. deyişimde sonunda nerenin ses yaptığını söylediler....
              şunu ilk başta deseler birşey olacak sanki... angry
              InsigniaTEAM

Yorum

sanıyorum şimdide turbomdan ses gelmeye başladı, gideceğim yine servise, ne diyeceklerini çook merak ediyorum...

Yorum

Ayağınızı gazdan çektiğinizde " gır gır gır ile kuzu melemesi arasında" bir ses geliyorsa turbonun arka taraftaki hortumları çıkmıştır servise kontrol ettirin ...
                  2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

benim koltuğum baya oynuyor 3 kademe sağave sola oynuyor virajda onu anlamaması imkansız kapıyı açıp koltuğu salladığında bile oynuyor. Koltuğumu sökmeleri gerekiyor ??
                    [center][center]      

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                      Ayağınızı gazdan çektiğinizde " gır gır gır ile kuzu melemesi arasında" bir ses geliyorsa turbonun arka taraftaki hortumları çıkmıştır servise kontrol ettirin ...
                      Mehmet bey açtığınız başlığı gördüm, teşekkür ederim

Yorum

Arkadaşlar bendede çök hafif koltuk kayması var (sadece dönerken ama ben sorun atmiyorum.Çünkü bende asıl debriyaj baskı balata hatta volan yandı 23 gun parça bekledim debriyajdan koku geldiğini söyleyen arkadaşları uyarıyorum aynı olay bende de vardı ve ben 4000 km insignia ile yolda kaldım..fabrikasyon bir sorun olduğu kesin Sağolsun servis müdürü hiç sorun etmeden garantiden değiştirdi...

Yorum

Bu problem nasıl çözüldü? aynı problemi 6100 km olan aracımda bende yaşıyorum
                          2012/ 1.6T Cosmo + AFL + Flexride Şasi Sistemi

Yorum

Aracınızı servise götürün. Koltuğunuzu tamamen söküyorlar. Daha sonra zemine sağlam şekilde sabitliyorlar. Bu sorun 2009 yılında bende de vardı. Bu işten anlayan iyi bir teknisyen tarafından 1 saatte çözüldü. Ama dediğim gibi bu işten anlayan biri olması şart. Yıllardır bir daha hiç olmadı. Anladığım kadarıyla montaj sırasındaki bir sorundan kaynaklanıyor. Ancak detayları bilmiyorum.
                            2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                              Aracınızı servise götürün. Koltuğunuzu tamamen söküyorlar. Daha sonra zemine sağlam şekilde sabitliyorlar. Bu sorun 2009 yılında bende de vardı. Bu işten anlayan iyi bir teknisyen tarafından 1 saatte çözüldü. Ama dediğim gibi bu işten anlayan biri olması şart. Yıllardır bir daha hiç olmadı. Anladığım kadarıyla montaj sırasındaki bir sorundan kaynaklanıyor. Ancak detayları bilmiyorum.
                              İlgi için teşekkürler Hangi servise gitmiştiniz?
                              2012/ 1.6T Cosmo + AFL + Flexride Şasi Sistemi

Yorum

İşleniyor...
                              X