Duyuru

Collapse
No announcement yet.

60 bin triger değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 60 bin triger değişimi

Aracım garantisi bitti bende bu yüzden paylaşımlarımıza bakıyorum arkadaslar bana çok kısa bir km gibi geldi 60 bin ama yinede riske girmeye degermi bilen abiler değiş diyorlar 10 15 bin için risk alma diyorlar
    Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

abi riske girme bi triger kopması demek senden bir motor parası çıkması demek.bnm tanıdık bi abim vardı 2004 astra da triger koptu motoru komple yenilediler. baya bi parası gitmişti

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

Hafta sonu konuştuğum arkadaş Volvo S40'nın tirigerini 24.000'de değiştirmiş ki gerçekten erken bence. benim 1999 fiesta'nın trigeri 9. yılda 90.000km de iken ( allahtan özel sevisin dibinde yolda kaldım ) değiştirmek zorunda kalmıştım.

Yorum

Walla garanti bittiyse bence iyi bir özel servis ayarlayın, orjinal parçalar ile mevcut servis fiyatının 3 te bir fiyatına yaptırmanız mümkün diye tahmin ediyorum. 10-15 bin km de yüksek ihtimalle bişey olmaz ama riske girmeye de değmez diye düşünüyorum.
          Saygı ve sevgiyle...
          Orjinal yazı sahibi: zaqa17
          Aracım garantisi bitti bende bu yüzden paylaşımlarımıza bakıyorum arkadaslar bana çok kısa bir km gibi geldi 60 bin ama yinede riske girmeye degermi bilen abiler değiş diyorlar 10 15 bin için risk alma diyorlar
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Yarın için servisten randevu aldım triger seti için işçilikte icinde 750 tl dışardan parça alıp yaptırmak ise 550 tl bende servisi tercih ettim sonuçta trigerden çıkacak sorunları garanti icinde olacak
            Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zaqa17
              Yarın için servisten randevu aldım triger seti için işçilikte icinde 750 tl dışardan parça alıp yaptırmak ise 550 tl bende servisi tercih ettim sonuçta trigerden çıkacak sorunları garanti icinde olacak
              Bence de en iyisini yaptınız,fiyatta makul yani,bugün basit araçların bile triger değişimi 300 tlyi buluyor..
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

arkadaşlar ben sivasta sordum 60000 kmbakımı dahıl 1200 tl fiyat verdiler ama ben servisten ayrılma ustalardan oluşan özel bir servise yaptırdım orjinal jparçalarıyla ve 60000 km bakım dahil 550 tl bomba gibi oldu garanti yoksa servise ggitmeye gerek yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SEVMER
                  arkadaşlar ben sivasta sordum 60000 kmbakımı dahıl 1200 tl fiyat verdiler ama ben servisten ayrılma ustalardan oluşan özel bir servise yaptırdım orjinal jparçalarıyla ve 60000 km bakım dahil 550 tl bomba gibi oldu garanti yoksa servise ggitmeye gerek yok.
                  sizi tanıyabilirmiyiz
                  http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
                  InsigniaTEAM

Yorum

Ehli servis ustaları da kontrol edip zamanı gelmiş mı diye öneride bulunabilir. Bence tecrübe sahibi bir usta da ok zamanı gelmiş bunun diyebilir!?
                    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

arkadaşlar ben yeni katıdım 2009 model insignia sport sahibiyim 60000 km de garantisi bitmiş bir aracın servise gitmesi çok mantıksız işinin ehli bir usta buldum ve opel servisine 15 yılını vermiş ve yeni özel servis açtı bakımlarımı orada yaptırıyorum.10 numara

Yorum

araç 60 bin oldu. bu hafta garantide bitiyor. 15,30 ve 45 bakımlarında servis tabiri yerindeyse kol gibi.. 60 bini özel serviste yaptırısam % 60-70 tadarruf edeceğimi düşünüyorum. tavsiyeleriniz nelerdir. ayrıca aracı satıp dizel almayı düşünüyorum

Yorum

sıze bısey soyleyımde saka gıbı gelcek astra gtc var arkadasımda debrıyajı 68.000 kmde tamamen bıttı evden bı cıkıo arabayı calıstırıyo vıtes gecmıyo araba hareket etmıyo debrıyaj bıtıyo

gecen hafta gtc yı servıse soktuk surtasta 104.800 kmde trıgel setı degıstı arabanın ılk defa cok saglammıs dogrusu sasırdık

Yorum

hocam servise gitme sakın dışarda çok rahat değiştirirsin hatta parçaları sen al kayış bilya felan üçte birine gelir ben olsam öle yaparım
                            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Triger kayışı deidğimiz madde öyle kolay kolay kopması mümkün olmayan bir maddeden imalediliyor bazılarının üzeri teflon kaplıdır ki onlara denecek hiç birşey yok zaten ,triger setinin değişimi tamamen olası ihtimaller doğrultusunda 60 bin km söyleniyor yoksa emin olun en az 100 bin hatta 150 bin giden trigerler biliyorum ama bu şu demek değildir "ee o zaman değiştirmeyelim" işte burda belki 500-600 liraya halledilebilecek ve sağlamlaştırılacak bir parcanın olası kopması durumunda emin olun insigniada 5 ila 10 bin lira arasında en az masraf açar bu nedenle 60 - 90 bin arasında mutlaka değiştirmenizi tavsiye ederim...

Yorum

İşleniyor...
                              X