Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 yılı lastik dünyasının yeni kralı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2011 yılı lastik dünyasının yeni kralı

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
    Orjinal yazı sahibi: xxl3346
    hız göstergesinde lastikten kaynaklanan sapmalar olabilir demişsiniz, benim orjinal lastiklerde de 7 km/h kadar bir sapma var bu durumun nedeni ne olabilir sizce ?

sapmayı neye göre değerlendirdiniz?
    navigasyona göre hesapladım benim diğer araçda navigasyonda görünen hız aracın ekranındaki hızla bire bir eşleşirken insigniada araç 127 km/h gösterirken navi. hızı 120 km/h...
    1.6 Turbo 170 hp cosmo insignia

Yorum

öyle olması gerek zaten, sorun eski arabadaymış ihihi % olarak hesaplamak için 100'le giderken ölçerseniz daha iyi olur
      InsigniaTEAM

Yorum

51.000 km kullandığım potenza lastikleri çıkararak bugun michelin pilot super sport taktırdım. Direksiyon ve süspansiyon bariz bir şekilde yumuşadı. Aslında çıkardığım lastiklerin diş derinliği daha bitmemişti. fakat son zamanlarda araçta aşırı bir sertlik hissediyorum. yeni Lastiği kullandıkça artısı ve eksisini size bildirirm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          hız göstergesinde lastikten kaynaklanan sapmalar olabilir demişsiniz, benim orjinal lastiklerde de 7 km/h kadar bir sapma var bu durumun nedeni ne olabilir sizce ?

sapmayı neye göre değerlendirdiniz?
          navigasyona göre hesapladım benim diğer araçda navigasyonda görünen hız aracın ekranındaki hızla bire bir eşleşirken insigniada araç 127 km/h gösterirken navi. hızı 120 km/h...

önceki araç porshe, ferrari falandı heralde sapma olmadığına göre ....
          2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
          2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

İşleniyor...
          X