Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Far ayarı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Far ayarı

arkadaşlar ankara ısparta arası gidiş gelişimde yani ilk uzun yol yapışımda karşımdan gelen araçlar kısa farımdan çok rahatsız oldular bunun ayarlanması yokmu daha önceki arabalarımda içeriden ayarlıyabiliyordum ama bu arabamda bulamadım yardım ederseniz sevinirim ayrıca bu yol güzergahında bulunan tüm araç sahiplerinden özür dilerim.
    2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Ynt: Nıck Değişikliği

aracım cosmo 2010 1,6
    2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Ynt: Nıck Değişikliği

Orjinal yazı sahibi: TAŞDEMİR
      arkadaşlar ankara ısparta arası gidiş gelişimde yani ilk uzun yol yapışımda karşımdan gelen araçlar kısa farımdan çok rahatsız oldular bunun ayarlanması yokmu daha önceki arabalarımda içeriden ayarlıyabiliyordum ama bu arabamda bulamadım yardım ederseniz sevinirim ayrıca bu yol güzergahında bulunan tüm araç sahiplerinden özür dilerim.
      Ayarlaması var. İlgili konu http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=464.0
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Ynt: Far ayarı

Merhaba Taşdemir Bey. Ben de Ispartalı'yım her ne kadar Isparta'da olamasam da
        Bahsettiğiniz sorun aracı ilk aldığımda bende de olmuştu. Epey bi küfür yemişimdir herhalde. Manuel olarak kendi ayarlama imkanınız malesef yok cosmolarda. Araç far ayarını otomatik yapıyo ama kalibre edilmesi lazım. O yüzden sizi Mutsan yolu bekliyor. Ben de orada yaptırmıştım ancak ondan sonra AFL nin tadını çıkarabildim. Bence gidip söyleyin.
        Saygılar...
        Orjinal yazı sahibi: TAŞDEMİR
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Ben de aynı sorundan muzdariptim. Bir alyan anahtarı ile kolayca hallediliyor. Hasan arkadaşın verdiği linki takip edebilirsin.
          1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolga (mephisto68)
            Ben de aynı sorundan muzdariptim. Bir alyan anahtarı ile kolayca halladiliyor. Hasan arkadaşın verdiği linki takip edebilirsin.

alcan eline alyanı 2 sağ, bi sol çevircen, ayar tamamdır

Yorum

İşleniyor...
            X