Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia larda stepne var mı yok mu ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia larda stepne var mı yok mu ?

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Orjinal yazı sahibi: Avalon
    Bu da benim şanssızlığım oldu galiba , stepnesiz seri arabaya denk geldik Ama servise uğrayınca ince tip yedek lastiği sığdırabilirmiyim diye bakıp gerekirse satın alıcam...
    Kesinlikle Allah esirgesin ne olur ne olmaz...
    Az önce servisi aradığımda sordum...otobanda lastiğim yarılırsa bu tamir kitiyle napıcam ben dedim...Cevap : opel asistanı çağıracaksınız...Ne kadar mantıklı dimi , gecenin bir vakti otobanda çoluk çocuk kaldınız, bekliycen öyle kurda kuşa yem olayım diye
    2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

İşte dedim ya siz alın stepneyi yerine sığmıyorsada bi yere sığdırın şehirler arası yoldada olabilirsiniz...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
        İşte dedim ya siz alın stepneyi yerine sığmıyorsada bi yere sığdırın şehirler arası yoldada olabilirsiniz...
        Zaten stepnenin gireceği lastik şeklindeki çukur bölme mevcut ama içinde strafordan bir bölme var , içine koydukları şeyler ses yapmasın diye tasarlanmış...Strafor bölmeyi çıkarınca stepne her türlü sığar oraya , diğer ıvır zıvırlarıda sağına soluna ses yapmayacak şekilde yerleştiririm bir şekilde...

İlginize ve hızlı cevaplarınıza çok teşekkürler arkadaşlar...
        2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Aracın şase numarasından stepne konulup konulmadığını öğrenebilirsin.Gerekirse opel almanyaya mail at.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
            Orjinal yazı sahibi: skydroll
            Nasıl olur yaa...
            Stepne siz olurmu hiç?

Lastik yanaktan yarıldı 5 cm hangi tamir kiti tamir etcek onu?
            Eee çekiciler nası para kazancak bu durumda

benimde aklıma ilk o geldi...hadi bir delik olduğunda araçtaki küçük kompresörle lastiğin içine birşey sıktın ve en yakın tamirciye kadar idare ettin ama lastik yarıldığı anda yolda kaldım demektir...
            Eee çekiciler nası para kazancak bu durumda

Yorum

Benim lastik bir kere yanaktan yarıldı öyle bir yarıldı ki kaç lastikçiye götürsem tamir olmayacağını söyledi.Mecburen yeni lastik aldım.Allahtan dağın başında sizin yaşadığınız süprizi ben yaşamamışım.
              En kısa süre de bir stepne alın bence.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

eski aracım 1.16da da stepne yoktu. Tamir kiti de yoktu. Sadece lastikler run flatti.

Yorum

İşleniyor...
                X