Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARAÇLARIMIZA ZAM GELMİŞ:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARAÇLARIMIZA ZAM GELMİŞ:)

Insignia NB 1.6 180 HP ‐ Benzinli Edition Elegance Paketi 65.163 58.863
    Insignia NB 2.0 130 HP ‐ Dizel Active Select Edition Elegance Paketi 86.750 71.000
    Insignia NB 2.0 160 HP ‐ Dizel Active Select Edition Elegance Paketi 90.255 84.505
    Insignia NB 1.6 180 HP ‐ Benzinli Cosmo 70.847 65.947
    Insignia NB 2.0 220 HP ‐ Benzinli Active Select Cosmo 93.214 90.464
    Insignia NB
    2.8 260 HP ‐ Benzinli ‐ Adaptif 4x4/ Active
    Select Cosmo
    138.268 138.268
    Insignia NB 2.0 160 HP ‐ Dizel Cosmo 89.439 83.689
    Insignia NB 2.0 160 HP ‐ Dizel Active Select Cosmo 95.513 89.763
    Insignia NB 2.8 325 HP ‐ Benzinli ‐ Adaptif 4x4 OPC 164.855 164.855
    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Ynt: ARAÇLARIMIZA ZAM GELMİŞ

2011 1.6 180 hp benzinli cosmo..... 60000
    2011 2.0 130 hp diesel edition elegance.... 68500
    2011 2.0 160 hp diesel cosmo ....... 83000

bunlarda bayi fiyatları arkadaşlar.........

Yorum

1.6 180 bg cosmo için 65000 i görünce sevinmiştim ama bayiden 60000 e alınabiliyormuş....

Yorum

Nasıl bir fiyat politikası bu ya!! En çok indirimi de nedense 1.6 cosmo ya yapıyorlar. En çok satan arabaya en fazla indirim...
        İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

oww saglam zam gelmıs heee :S yalnız yıl sonu düşer bunlar

ama boyle olması daha ıı ıkıncı elde 45 bın tl ye kadar dusuo yazık yanı alanada

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
            Nasıl bir fiyat politikası bu ya!! En çok indirimi de nedense 1.6 cosmo ya yapıyorlar. En çok satan arabaya en fazla indirim...

aynen öle, bende aracımı alırken opelin sitesinde fiyat 62800 idi, bayiye ölesine fiyat sordugumda 58000 diyince baya bi şaşırdım, sıkı pazarlıkla 56200 e almıştım....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
              Orjinal yazı sahibi: ZEK74US

aynen öle, bende aracımı alırken opelin sitesinde fiyat 62800 idi, bayiye ölesine fiyat sordugumda 58000 diyince baya bi şaşırdım, sıkı pazarlıkla 56200 e almıştım....
              Valla bende navigasyon paketi dahil 58000 e aldım. Fiyatlara zam yapmaları anlamsız hale geliyor böyle olunca...

Yorum

alıyoruz 60000 lar vriyoruz araclara bayiye gdiyoruz 39000 veririz diyorlar simdi ben nediyim Gökhan sahit iste tepem attı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                  alıyoruz 60000 lar vriyoruz araclara bayiye gdiyoruz 39000 veririz diyorlar simdi ben nediyim Gökhan sahit iste tepem attı
                  zam geldi mert seninkide 39,250 olmuştur))
                  F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    sende benım gıbı dersın
                    demek fıyatlar bu kadar dusuyor demekkı ıkıncı elde opel tutulmuyor almamak lazım
                    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Biz ilk alanlar olarak biraz risk aldık bu fiyat konusunda. Tahminim bu değildi Insignia için. Sağolsun Opel Türkiye daha fazla araç satıcam diye kendi müşterisini sattı. Sen doğru dürüst lansmanını yapma, reklam verme, güzelim aracı göstereme. Sonra satmak için fiyattan kır. Amatörlükten başka bişey değil. Tek adam gibi reklamını "yılın otombili" seçilerek yaptı. Onu da Opel yapmadı ve çokta iyi değerlendiremedi bu durumu. Wolksvagen Passat'ın öyle güzel reklamını, tanıtımını yaptı ki, şimdi çıkan kütük gibi arabalara bile bir ton para isteyip, bir sürü de müşterisi var.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

deve kusu top kadar yumurta yapıyor ama reklam yapmadıgı ıcın hıc yumurtası satılmıyor ama g....tü b....klu tavuk kucuk bır yumurta yapsa anında reklamı basıyor gıdak gıdak gıdak en ufak bakkaldan al kı en lux markete kadar hepsı tavuk yumurtası satıyor reklam onemlı arkads

herkesın dılınde opel ın ınsıgnıa sı tutulmuyormus ızlenımı var
                        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

aslına bakılırsa bu her firma için biraz böyle...
                          F30 Sport+

Yorum

hangi bayi 60 bine 2011 Cosmo veriyo?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

benim bu saçmalığın düzeleceğine en ufak inancım yok arkadaşlar..
                              hala 60.000 e cosmo veriyorlarsa söylenecek söz yok..
                              bu nedir kardeşim?
                              yazma o zaman liste fiyatı 70.847 TL diye
                              olaya bakın;
                              liste fiyatı : 70.847 TL
                              kampanyalı fiyatı : 65.947 TL
                              ama kapıdan geçene bayinin verdiği fiyat : 60.000 TL
                              bu kadar basitlik bu kadar , hafiflik olamaz..
                              adam gibi yaz o zaman tek fiyat kampanyalı fiyat 61.000 TL diye madem kapıdan gelene 60.000 e araba veriyorsan hatta ve hatta pazarlığı iyi olana 59.000 a kadar araç satıyorsan yazmayacaksın listem 70.847 TL diye!!
                              bu dünyada hangi mal bu kadar damping ile satılıyor? bunun anlamı nedir? ayıplı,özürlü mal mı satıyorsun kardeşim?
                              ama bir dakika chevrolet aveo daki kampanya ile yarışıyorlar artık,amiral gemisi de aveo ile aynı ayarda ya!
                              kuruldakileri sarhoş edip ilaç ile uyutup da yılın arabası seçildi ya insignia!!
                              iyiden mundar ettiler bizim arabaları,hakkımı helal etmiyorum kesinlikle ve bin yerlerinden çıkar inşaallah..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                              X