Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buda bizim şansımız

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Buda bizim şansımız

Bundan önceki aracımda tam 4 sene muayene yaptırmadan gezdim.Hayatımda belki 1 kez çevirmeye girmemişimdir.
    Bu aracımda ise ilk çevirme manisa da başıma geldi ve plakanın çalıntı olduğu söylendi.Arkasında dün ataköyde aracımın başına geldim polis bekliyo.Plakalar çalıntı deyip konrol yapıldı tutanak tutuldu bir yığın uğraşma.
    Netice sabah emniyete gidilir plakanın çalıntı olduğu ve yeni kanuna göre yeni plakanın alınması gerektiği öğrenilir.Buda bana plaka ruhsat sigorta kasko ıvır zıvır bir yığın uğraş gerektirecek.Tespit içinde muayene istasyonu da var tahminimce.
    Aracı aldığımız yere bildirdik bakalım bu iş için ne yapacaklar.

Ynt: Buda bizim şansımız

geçmiş olsun, uğraştırcaklar sizi biraz, aracı alırken kullanılmış plaka almışsınız sanırım, gerçi 0 yada kullanılmış plaka diye bi tercih yapamıyosunuz, trafik şube sıradan boşta olan plakayı veriyor, daha önceden çalınti ihbarı varsa size denk gelmiştir oda...

Yorum

Enteresan bir sorun bu siz aracı sıfırmı almıştınız ?

Geçmiş olsun İnşallah sorunsuz bir şekilde çözülür.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Araç sıfır da plaka 2. el oldu.Kısmet bakalım balkan oto nun tutumu ne olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KrM
          Araç sıfır da plaka 2. el oldu.Kısmet bakalım balkan oto nun tutumu ne olacak
          bunun satan bayiyle yada işlemleri yapan trafik müşaviri ile hiçbir alakası yok, tek muhatapınız plakanın bağlı olduğu trafik şube bürosu....

Yorum

Onu biliyorumda muşavir alırken bir sorgu yaptıraymış.Yada memur arkadaş bakmamış mı bunun böle bir sorunu var diye

Yorum

hic aklima gelmezdi boyle bir olasilik. plaka calintiysa trafik neden versin? amerikada olsaniz simdi iyi bir tazmminat alirdiniz.

Yorum

Tazminatı geçtikte bayi halletsin yeter

Yorum

son arabamızda Çorum'daki plaka sırası T harfine geldiği için eski plaka istemiştim A, E, D vs. gibi harflerle başlayan plaka. sigortacıdaki getir götür işlerini yapan kişilere ne dendiğini unuttumda o kişi yeni plaka al başın ağrımasın demişti. o zaman ne sorun olabilirki diye düşünüyordum ama demekki gerçektende oluyormuş geçmiş olsun, yapacak birşey yok. tipik düzen değişmiyor işte. ruhsata şasi no'daki sıfırı O olarak yazıp sonrada kendi hatalarınıda kabul etmeyip bu yanlış diyerek tekrar ruhsat çıkarttırmaları gibi birşey ama daha ağırı olmuş
                  InsigniaTEAM

Yorum

geçmiş olsun ...

Yorum

Konuyla alakasız ama bizim pikap ı çalmışlardı..Çaldıkları yetmemiş o pikapla dükkan soymuşlar... Plaka dan buldular eve dayandılar bi pazar sabahı..Allah tan hemen polise zabıt tutturmuştuk çalıntı diye..Yoksa uğras o pikap şu pikap bu pikap...

Bu işler adamın canını sıkıyor..

Yorum

Çok geçmiş olsun
                        Beyaz tutkudur.

Yorum

Tşk ettim arkadaşlar.Bakalım pazartesi balkan oto ne diyecek.Masrafı karşılayacakmı yoksa kavga mı edcez

Yorum

İşleniyor...
                          X