Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dijital gosterge

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: dijital gosterge

km eskisi gibi kalacaktır, analog gösterge km çünkü. hemde böyle bir uygulama yapamazlar, herkes satmadan önce arabayı mil düzenine çevirir yoksa
    InsigniaTEAM

Yorum

NASIL YANE ANLAMADIM....DÜZELTMESİ YOKMU ? DÜZELMEZMİ YAZNE DİJİTAL GÖSTERGE 30 İKEN ANALOG GÖSTERGE 50 Mİ KALACAK ? :S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
        Yol bilgisayarındaki Birimler menüsünden "Metrik"i seçip set tuşuna uzun basılı tutun..
        Dediğimi bir yapın.Olmazsa yardımcı olmaya çalışırız tekrar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bulent20092009
          NASIL YANE ANLAMADIM....DÜZELTMESİ YOKMU ? DÜZELMEZMİ YAZNE DİJİTAL GÖSTERGE 30 İKEN ANALOG GÖSTERGE 50 Mİ KALACAK ? :S
          analog ibre şuan kilometre olarak gösteriyor zaten, sizin sadece orta ekrandaki dijital hızınız mil'den kilometreye geçecek
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bulent20092009

düzelcek tabiki, sizin araç birimleriniz değiştirlmiş, metrik yerine mil seçilmiş, km hızınız, yakıt değerleriniz ve hatta sıcaklık göstergeniz gerçek olmayan sonuçlar göstercektir, aslında gerçek ama bize göre değil....

Yorum

yok
              Orjinal yazı sahibi: cagri
              km eskisi gibi kalacaktır, analog gösterge km çünkü. hemde böyle bir uygulama yapamazlar, herkes satmadan önce arabayı mil düzenine çevirir yoksa
              ben denedim aracın yaptığı kilometreyi de mile çeviriyor. yani aracın km si 1.6 kadar düşük görünüyor. benim araç 7000 iken 4bin küsüre düştü
              ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
              ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

offf bizim millet aracı satarken mutlaka bunun 3kağıdını yapar :/ 2.el alımlarda dikkat etmek lazım anlaşılan
                InsigniaTEAM

Yorum

cok tesekkur ederim bu sorunumuda hallettim....cvp yazan tum arkadaslardan allah razi olsun sagolun....metric olarak sectim arabanin km si bile degisti ))) anlik yakit tuketimim degisti,,,,sadece dijital gostergeyi test etmem icin suruse cikmam lazimdi araba garajda oldugu icin sonra denerim,,,,,ama onunda duzeldiginden eminim..tekrar tesk ed,

Yorum

offf bizim millet aracı satarken mutlaka bunun 3kağıdını yapar :/ 2.el alımlarda dikkat etmek lazım anlaşılan
                    +1
                    Bizim milletin kafasının en iyi çalıştığı şey üçkağıtçılık
                    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

yapan var bile çağrıcığım, geçen bülent abinin yeni cosmosunu odakta görücüye gittğimizde serviste kulağımız böle bi sohbete tanıklık etti.... adamın birini kandırmışlar bu şekilde....

Yorum

memlekette kararktersiz insan çok geçen günde Mercedes konusu oldu. yuvarlak farlı kasalardan E200 150.000 km gösteriyor, alacak olan kişi pedalların ve direksiyonun çok yıpranmış olduğunu görünce tüvtürk'ü aramış, araba birkaç ay önce 400küsür bin km'de muayeneye girmiş çıktı şasi no ile öğrenilebiliyormuş böyle şeyler.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Anlık yakıt tuketiminin özellikle düşük vites yüksek devirde fazla gozukmesi normal. Anlık 40 lt tuketmıyor tabi ama size diyor ki bu ekilde gidersenz 100km yol sonunda 40 lt benzin tuketirsinz =)

Yorum

İşleniyor...
                          X