Duyuru

Collapse
No announcement yet.

USB girişi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: USB girişi

Orjinal yazı sahibi: muratcan1905
    2009 modellerdede varmı bu usb girişi
    Aracınızda dvd 800 yada cd 500 var ise usb de var yoksa sadece aux çıkışı var ama ana üniteniz cdc400 ise 6 lı cd çalar var.

Yorum

Cosmolarinda cd400 modellerinin bazılarında var cdc400 de yok bir de infinity veya navigasyonlu modellerde mevcut Seyyah abide navi olduğu için usb mevcut

Yorum

Her modelde usb ile aux standart değilmiydi? Normalde ikiside kol dayamanın içinde ve yanyanadır....
        2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
          Her modelde usb ile aux standart değilmiydi? Normalde ikiside kol dayamanın içinde ve yanyanadır....
          Cdc 400 de kesinlikle yok cd 400un bazı modellerinde var aslında hepsinde olması lazım ya accent blue baz donanımda var yaa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
            Cdc 400 de kesinlikle yok cd 400un bazı modellerinde var
            evet aynen dediğin gibi hatta açıklamak gerekirse
            CDC400'de usb hiçbir zaman olmadı onu geçelim, CD400'ün özelliği CDC'den farklı olarak 6'lı changer yerine USB eklenmişti ama kısa bir süre CD400'ler USB'siz geldi o zamanlarda bir sıkıntı vardı, bayiler 200-250 TL USB indirimi yapıyordu ama artık CD400'lerde USB'li geliyor
            InsigniaTEAM

Yorum

Benim merak ettigim konu,2011 1.4T Cosmo aracimda ki USB girisi neden ters yerlestirilmis? Herkeste mi bu boyle acaba?
              2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AstraJ
                Benim merak ettigim konu,2011 1.4T Cosmo aracimda ki USB girisi neden ters yerlestirilmis? Herkeste mi bu boyle acaba?
                Ters derken? Tam hatırlamamakla beraber, sanki yönü doğruymuş gibi hatırlıyorum. Flash bellek ışığı veya USB logosu aracın önüne bakıyormuş gibi, ama emin değilim. Tabi bu araçtaki USB konumlandırmasını ve kullanımını düşünürsek, işlevsel veya görsel olarak USB'nin doğru bir yönünde karar kılamayız, notebooklardaki gibi düşünemeyiz olayı yani, ama yine de ışık aracın önüne doğru geliyorsa bana daha doğru gelir.

Ancak yine de, sizin kullandığınız USB cihazın yönü geleneklere göre ters olmasın?
                '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                '15 BMW 118i LCI

Yorum

iPhone umu bagliyorum tersten sokmak zorunda kaliyorum,yani usb kablosunda giris isareti yazam yerin tam tersi,ayni sekilde kullandigim USB de o sekilde tersten,bilgisayara gore diyorum tabii ben.
                  2015 BMW F30 M Sport

Yorum

Peki bu usb cd400 olan modellere sonradan serviste monte edilebiliniyor mu ?

Yorum

Aracimda navi 600 var usb giriside
                      Teli sarj ve flash bellekten muzik Dinleme disinda baska bir ozelligi var mi
                      Opel Insignia 1.4 T Edition Elegance + 18 '' JANT + orjinal navi 600

Yorum

İşleniyor...
                      X