Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aracım çok yoruyo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• aracım çok yoruyo

ankaradan tolga 2011 1.6t elegant edition 18 jant.

aracım yolda bazen sola atıyo kendini
    direksiyon aşırı sert
    on kaputum sol çamurluga surtuyo
    arkamı yanımı goremiyorum hergun kaza atlatıyorum
    2000 devirde bazen titriyo lpg mart ayında cozulecek mi merak ediyorum
    maad

Ynt: aracım çok yoruyo

hoşgeldiniz, kendinizi de tanıtırsanız seviniriz;
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

öncelikle arkamı/yanımı göremiyorum demeniz aracın bir problemi değil bana göre, alışkanlık meselesi. önceki aracınızdan sonra alışamamış olabilirsiniz.
    kaput için serviste ayar yaptırın derim.
    sola atması derken yorum yapmak için nasıl birşey olduğunu biraz daha açmanız lazım bence.
    düşük devirde titreme turbo boşluğu da olabilir baskı balata da olabilir.

bu kadar kısa anlatıma benden ancak bu kadar
    InsigniaTEAM

Yorum

geçmiş olsun, kaput sol çamurluğa sürtüyo demişsiniz.. nasıl yani huh
      arka görüş açıları kaza yaptıracak kadar da kötü değil ya..

direksiyon flexride şasi sistemi olmayınca biraz sert oluyo evet.. ama eğer sola çekme problemi varsa rot balans ayarına falanda bir baktırın, yaptırın bence.. bu normal bi durum değil, güvenliğiniz için önemli
      LPG li araç hiç kullanmadığım için bişey diyemiycem .. LPG li araç sahipleri size gerekli bilgiyi vereceklerdir konuyu görünce ama 2000 devir civarında genelde turbo geçişi esnasında anlık bi kesinti oluyo, bu normal, henüz tam manasıyla güncel bi yazılım gelmedi.. ilerde çözülecek inşallah bu durum..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

tesekkurler kaputun sol tarafı (cam önü) sol camurluga sürtüyo sağ taraf cok acık kalmış onu ayarlatırım.
        sol tarafa her zaman atmıyo banada enterasan geldi servise sordum sorun olsa her zaman sola ceker dediler ama inandırıcı gelmed. 20 yıldır araba suruyorum rotu bozuk aracta surdum ama bu cok enterasan her zaman olmuyo yol dudumu diye dusundum ama egim olmayan yerlerde de yaptı.
        taktım kafayı aynı yerlerden passat, 407, punto,yla gectim hic sorun yok. bakalım napcaz.

Yorum

2011 araç ne zaman aldınız aracı?Araç kaç km de?Birde kaputun çamurluğa sürttüğü yerin fotografını ekleyebilirmisin?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

geçmiş olsun, siz araca aliştıkça, araç size aliştıkça zamanla herşey çözülür, keyifle kullanın....

Yorum

Rot balansta sorun yok ise bir de lastik balanslarini tekrar yaptırıp lastiklerin yerlerini değiştirin. Bir de böyle deneyiniz. Ayrıca hava basınçlarını da izin verilenin üst sınırlarına yakın yapınız
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

o çekme yoldaki herhangi bir çökükten ya da eğimden kaynaklanıyorsa insignialar için malesefki olağan bir durum
                F30 Sport+

Yorum

insignia değil de bence 18'' jantlardan dolayı oluyor bu durum..Bende 17'' varken olmuyordu...
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Sen zaten ilklerimizdensin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bencede tamamen jantlardan dolayı.... özellikle bozuk yollarda araca hakim olmak zorlaşıyor....

Yorum

bülent abi benim ilk 17 jantlı insignia kayseride olmuştu... o yollarda bu tür hatalar daha çok olduğu için iyice test etmiştim.. ama benim tecrübelerime göre 17 ile 18 arasında hiçbir fark yok bu çekme konusunda
                        F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                        X