Duyuru

Collapse
No announcement yet.

katlanır ayna sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• katlanır ayna sorunu

araçta bugün yıkamadan çıktıktan sonra bir sorun oluştu. geri viteste aşağı bakan ayna bi daha eski yerine gelmemeye başladı kendiliğinden. ayrıca aynalar katlanırken çatır çutur sesler geliyor. aynalar katlandıktan sonra içerideki kumandayla açılamıyor. biraz hareket eder gibi oluyor ama kalıyor. ben de elle açmaya başladım. acaba bozduk mu aleti?
    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Ynt: katlanır ayna sorunu

aleti siz bozmamişsınız, alet kendi kendine bozulmuş, servise götürüp garantiden yaptırbilirsiniz....

Yorum

Evet Bozmuşsunuz;

Teoride bu tür problemleri elinizle düzelttikten sonra içerden kumandadan yönetebilmeniz gerekiyor yapamıyorsanız Aynanın dişli kısmına sıvı yağ püskürtün wd40 gibi yine olmuyorsa servise gidin belki birşey yapabilirler içindeki step motorunun pozisyonu bozulmuş olabilir akünün kutup başını söküp takın.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

geçmiş olsun..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Sabahları yoğun buz oluyor camlarda vs 1 2 gun aynaları kapalı unutmusum. Sol ayna acılıyorken sağ açılmıyordu 2 kere içten denedım açılmıstı akıllandım artık kapatmıyorum aynaları gece
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Servise götürün orada baktırın .. platiklerin kırılma ihtimali var çıkmışsa oturturlar.. yoksa ..
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
              Sabahları yoğun buz oluyor camlarda vs 1 2 gun aynaları kapalı unutmusum. Sol ayna acılıyorken sağ açılmıyordu 2 kere içten denedım açılmıstı akıllandım artık kapatmıyorum aynaları gece

evet bu duruma dikkat etmek gerek, bi arkadaşta aynı şekilde far yıkamasını kırmıştı, tamponun üzerindeki plastik kısım buz tutmus, oda anlamadan far yıkamyı çalıştırınca plastık parça kırılmış....

Yorum

bugün aracı servise götürdüm. servisteki arkadaş araca oturdu. kendisi denedi dediklerimi. gözlerime inanamadım. sanki hiçbir arıza yokmuş gibi ayna çalıştı. adam dedi abi bunun birşeyi yok ki niye getirdin diye... güler misin ağlar mısın. araba servisi görünce korktu herhalde düzeldi kendi kendine...
                ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

hadi gözün aydın abi inşallah birdaha tekrarlamaz bu yaşayacağın en son sıkıntı olur

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Abi sorun olmadığına sevindim inş bundan sonra sorun olmaz...
                    <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

hasta doktoru görünce iyileşirmiş misali hadi geçmiş olsun ...

Yorum

İşleniyor...
                      X