Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Far olayı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Far olayı

Yolda gördüğüm bazı cosmo larda farlar sanki afl değil gibi ben mi yanlış görüyorum.Birde gündüz led leri sarı mı bunların ne
    Kısaca ilk çıkanlarla sonrakiler değişik mi yoksa bana mı öyle geliyor.

Ynt: Far olayı

Hepsi ayni gunduz sarilarin yanmasi ger vitese taktigi zaman oluyor birde direksiyonun yonune gore tek tsrafi yaniyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ynt: Far olayı

gündüz ledleri tüm Cosmo larda kanat şeklinde beyaz yanıyor.. yani bunun model yıllarıyla ilgisi yok.. çok uzakta olsa karşıdan led ışılkarını gördüğümde işte bir İnsignia daha geliyor diyorum, kendini hemen belli ediyor zaten bi Audi, birde bizim İnsignia lar kendini led yapısıyla hemen belli ediyor

farların sarı renkte görünmesi de, size rastlamadan önce muhtemelen geri vitesinden yeni çıkarmıştır aracı geri vitese takınca viraj aydınlatmaları yanıyor ve geri vitesten çıkıp 30 km/h nin üstünde hıza çıkınca otomatikmen sönüyor, görevini tamamlamış oluyor

hatta daha öncede eğer takip ettiyseniz, forumda bazı üyelerimiz sarı yanan viraj aydınlatması ampülünü değiştirip xenon ampül takmışlardı, xenonun rengine etkisi oluyor, görüntüyü bozuyor diye..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
      X