Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arka fren dısk aynaları hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• arka fren dısk aynaları hakkında

herkese ıyıgınler 2009 modelopel ınsıgna sahıbıyım arka fren dısk aynaları cızıldıgınden dolayı bır defa opel ınan oto corluda degıstı 12000 km de su an 19000 km oldu arac ve arka sol dıskım cıne cızık servıse telefon ettım sagolksun corlu ınan oto servıs mudurunun kufur etmedıgı kaldı bır tek adam basından sallamak ıcın elınden gelenı yaptı aracın halen garantısıde var ızmırı opel yetkılılerını aradım orasıda ınan otoya yonlendırdı cagırdılar gıttım sadece aracın fotolarını cekıp salladılar ve gelen cevapta garantıye gırmedıgı degıstıremıyceklerını soyledıler sızden rıcam boyle bır olay basına gelen varmı arkadaslar veya opel almanya genel mudurlugunun telefonunu bılen varsa yazsın gerekırse oraya telefon edıcem bu işin arkasını bırakmak ıstemıyorum cunku ınan otodan aldıgım 3. sıfır opel bu araba satarken 9 takla atıyorlar koskoca opelın bunu yapması ayıp

Ynt: arka fren dısk aynaları hakkında

Klasik Opel servisi
    Kesinlikle arkasını bırakmamanızı öneriririm. Disk ve balatanın birlikte değişimi sonrası sorunun devam etme durumu sanırım forumdan kimsenin başına gelmemişti. Ama eğer böyle bir durum varsa gerekirse tekrar değiştirmeleri lasım. Bahsettiğiniz numaraları ben bilmiyorum ama eminim forumda bilen mevcuttur.
    Opel servislerinin klasik taktiği safa yatmak yada karşısındakinin saf olduğuna inanmak.
    Saygı ve sevgiyle...
    Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bence opel bu tür konulara çok hassas bu tür bir yaklaşım ilk defa duyuyoruz en kısa zamanda yanlınş anlaşılma çözülür diye bekliyorum.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Önceki araçlarımdan birinde yaşadığım bir sorun neticesinde servis ilgisizliği ile karşılaşmış ve Almanya dan yardım istemiştim. Derhal şikayetimi işleme almışlar ve ertesi gün İzmirden konu ile ilgi arandım.

İletişim için aşağıdaki e-mail i kullanmıştım. Hotline olarak bir telefonda var denenebilir.

E-Mail: kunden.info.center@de.opel.com

Hotline 0180 / 55510

Yorum

maıl ıcın tesekkurler maıl atıcam bırde tlefon olsa super olucak ama bulamadım dırek yuzyuze soylıycektım cunku bır maıl atalım bakalım sonucu ne olucak ama bunun pesını bırakmıycam

Yorum

İşleniyor...
          X