Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çalıştırmada gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• çalıştırmada gelen ses

herkese merhaba...
    aslında bu konu açılmıştı ama bulamadım ki oraya yazayım.daha önce birkaç kez nerden geldiğini bilemediğimiz aracı ilk çalıştırmada duyduğum ve sinirlerimi bozan sesin kaynağını bugün serviste bulduk.ben egsozdan motor kulaklarından şüpheleniyordum ama ses hava filitresi kutusundan geliyormuş.filitre kutusunu sökünce altda devamlı temastan sacta boya bile kalkmış.sağolsun ustalar araya bir parça koydular da ses gitti.artık daha mutluyum.ama o sese de alışmıştım

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Ynt: çalıştırmada gelen ses

Orjinal yazı sahibi: mustafa
    herkese merhaba...
    aslında bu konu açılmıştı ama bulamadım ki oraya yazayım.daha önce birkaç kez nerden geldiğini bilemediğimiz aracı ilk çalıştırmada duyduğum ve sinirlerimi bozan sesin kaynağını bugün serviste bulduk.ben egsozdan motor kulaklarından şüpheleniyordum ama ses hava filitresi kutusundan geliyormuş.filitre kutusunu sökünce altda devamlı temastan sacta boya bile kalkmış.sağolsun ustalar araya bir parça koydular da ses gitti.artık daha mutluyum.ama o sese de alışmıştım
    Büyük geçmiş olsun ozaman
    Beyaz tutkudur.

Yorum

abi bu nasıl bi sesti tarif edebilirmisin..? gözünaydın diyelim, sorun kısa sürede çözülmüş servis tarafından.. bu arada, hala Malatya damısın abi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

geçmiş olsun, boyanın hasar görmesi üzücü ama neyseki kaput içinde ve filtre altında belli olmaz, bizim araçlarıda incelesekmi, belki bizdede vardır ses filan, farketmemiş olabiliriz....

Yorum

bu sesi ben de merak ettim açıkçası?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

nerdeyse 3-4 aydır vardı bu ses.ama git gide şiddetlendi.marşa bastığımda matorun ilk çalışması ile beraber gelen gevşemiş bir metalim başka bir metale çarpma sesi gibiydi.ilk çalışmada motorun kısa süreli sarsılması ile beraber gelen bu ses daha sonraları düşük viteslerleki geçişlerde de gelmeye başlamıştı.ustaya bir türlü duyuramamıştım sesi.hernedense ustayla her denediğimizde ses yapmıyordu.bana hep sağ arkadan geliyomuş gibi geliyordu.meğer sağ önden geliyormuş.bence kontrol edin filitre kutusu yerinde gevşek gibi duruyorsa sizde bu sesten ilerde muzdarip olabilirsiniz...

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
            abi bu nasıl bi sesti tarif edebilirmisin..? gözünaydın diyelim, sorun kısa sürede çözülmüş servis tarafından.. bu arada, hala Malatya damısın abi

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

İşleniyor...
            X