Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motor arızası?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motor arızası?

Aracım 17.000 km yi geçti.2 hafta önce bakım yaptırdım. Tesadüf olabilir ama bu bakım pek hayırlı gelmedi. 1 haftadır motordan ses geldiğini düşünüyorum. Sesi tariflemek biraz zor. Genellikle 60 km hızdan sonra oluyor.Belki öncesinde de vardır ama ben algılamıyorum. Rüzgar bir yerden geçerken bir pervaneye çarpar gibi bir ses duyuyorum. Performansta düştü.Ayrıca bugün yeni bir şey daha farkettim. Ayağımı gaz pedalına aynı şiddette basmama rağmen anlık hız göstergesi 4 ile 9 arasında belirgin farklılıklar gösteriyor. Bunun normal olmadığından eminim. Çünkü daha önceleri bu değişimi merak edip hep gözlemlemiştim. Hafta sonu servise götüreceğim. Sizce sorun ne olabilir.
    Insignia 1.6 Turbo/2010 Cosmo DVD800/Siyah

Ynt: Motor arızası?

sesi videoya çekmeyi deneyin. belki servise gdince ses bulunmuyor bazen
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Aslında sesi kayıt etmeyi bende düşündüm ama elimde iyi bir kayıt cihazı yok. Cep telefonumla bir deneyeyim.
      Insignia 1.6 Turbo/2010 Cosmo DVD800/Siyah

Yorum

Bu tür ani performans düşüklüğü hissi ve biraz daha gürültülü çalışmlarda Akü kutup başını söküp takmak faydalı oluyor eğer bir fark olmazsa servise danışın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
        X