Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 T motor arızasımı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6 T motor arızasımı?

1.6 turbo Arabamda ilk bakımıyla beraber yaptırdığım güncellemeden sonra 2500 devirde motor daha bi sesli ve sanki vibrasyon yapıyor gibi bu olay hangi viteste olursa olursa olsun gaz verirken ve gazdan ayağını çekip komprosör yaptığında oluyor.Sonradan bazı şeyler denedim araba boş viteste gaz pedalına basıp 2500 devirde sabit tuttuğumda devir saati dalgalanıyor ve motor seside gidip geliyor fakat diğer ayağımlada devriyaja bastığımda normale dönüyor.Servise gittim olayı onlarda gördü ama anlamadılar bilgisayara bağlayıp değerlerini ölçüp fabrikaya bildirdiler şimdi haber bekliyoruz nomal mi yoksa arızamı diye ... Bu durum sizlerdede varmı fikri bilgisi olan arkadaşlar cevap bekliyorum TEŞEKKÜRLER.

Ynt: İnsignia 1.6 T motor arızasımı?

merhaba bu anlattıklarınızın aynısı bendede oluyor ancak kafaya takmamak lazım.
    ancak servisin sizin söyşedıklerınızı sallamayıp merkeze yazmaları ıyı bısey . olay sonuclandıgında benıde bılgılendırırsenız sevınırım.

Yorum

Servise gitmeden önce normaldi değilmi bakımdan sonramı oldu bu bahsettiğiniz olaylar bir de hangi serviste yapıldı.

Akünün kutup başını şöküp takın genelde bu tür yazılımsal sorunlarda işe yarıyabiliyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Servise gitmeden bakım ve güncelleme yapılmadan önce böyle birşeyin farkında değildim. servisede BALKAN'a giderim.

Yorum

Arkadaşlar bu yazılım güncelleme sonrası herkes sorun yaşıyo sanırım. Valla ben aldığımdan beri güncelletme yapmadım şimdiye kadar da bi sorun yaşamadım İnşaallah bundan sonra da yaşamam.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

eski arabaların gözünü seveyim
            InsigniaTEAM

Yorum

şu kutup başları ne sihirliymiş be.

Bizim insignialarda windowsu geçti valla. haha
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
              X