Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016/2017 Navigasyon Güncelleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Bülent Yüksel View Post
    olur sorun degil hatta benim arabada test ederim ,fakat benim adres Almanya
    Neyyy?? ) Peki siz aldığınız yerden bana da alabilirmisiniz acaba? Bu navigasyon olayı çok sıkıntılı benim için? Alıp bana gönderme şansınız varsa ayrıntıları özelden konuşalım lütfen, Teşekkğr ederim şimdiden...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingestel View Post

Neyyy?? ) Peki siz aldığınız yerden bana da alabilirmisiniz acaba? Bu navigasyon olayı çok sıkıntılı benim için? Alıp bana gönderme şansınız varsa ayrıntıları özelden konuşalım lütfen, Teşekkğr ederim şimdiden...
      size özelden yazdim.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

olur sorun degil hatta benim arabada test ederim ,fakat benim adres Almanya
        Selam bülent kardes ben Avusturyadayim sizin arabaniz 8 inc dokunmatik navili mi ? Benim arabada kat yeri yok kendiliginden calisiyor .

Yorum

Merhaba, yok benim navi normal eski kara düzen dokunmatik değil malesef.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

Merhaba, yok benim navi normal eski kara düzen dokunmatik değil malesef.
            Acaba haritaları aynı mı ? :-s

Yorum

ben SD karti taktim calisti hic birsey yapmaya gerek yok aslinda ben adamin size linkini göndersem siz oraya yazsaniz eger almak isterseniz avusturyaya gönderirler, tahminimce, yada bana gelir ben size postalarim..

http://digitalix.eu/product_info.php...2016-2017.html

link burada, faturali olarak yolluyorlar, linke dikkat edin asagi kisimda uyumlu olan opel modelleri ve yillari yaziyor..

ben cok ugrastim kopyalamayi ve baska SD karta kaydetmeyi fakat olmuyor adamlar cok ciddi bir engelleme koymuslar kopyalarken hep 350Mb eksik kopyaliyor bu yüzden calismiyor

Yorum

İşleniyor...
              X