Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir iddia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bir iddia

http://forum.donanimhaber.com/m_45920425/tm.htm

Ynt: Bir iddia

Fikrimi soracak olursanız hususi araçlarda asla lpg tavsiye etmem.Ticari aracımda her ne kadar kullanıyorsamda.

Yorum

yok abi bende taktırmam gülü seven dikenine katlanır misali..
      bende ticari aracıma taktırdım dobloya araç gitmiyor çekmiyor satacam ...
      bencede insignia ya lpg takmak buyuk hata olur
      2011 COSMO DVD 800 NAVİ TEKNİK GRİ
                       34 GF 5009

Yorum

lpg bana da pek sıcak gelmiyor.
        Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Bu iddianın sahibi Mocan otomotiv ve sahiplerini çok iyi tanıyorum. Eski aracıma onlarda montaj yaptırmıştım binbir araştırma ile. Kesinlikle çok profesyonel bi ekipleri var. Montaj sonrası ayar işlerini 2 tane elektronik mühendisi yapıyor. Montaj elemanları da çok hoşuma gitmişti. Hele estetiğe verdikleri önem hakikaten takdire şayandır. Montaj sonrası sızdırmazlığa beraber gittik. Oradaki görevlinin elinde bir alet var LPG kiti ve bağlantılarının etrafında gaz kaçağı var mı ölçüyo biliyosunuzdur muhakkak. Aracın kaputu kaldırdı ve ; arkadaşım yanlış araç getirmişsiniz bu araç LPG li değil dedi. Epey gülmüştüm.
          Bence eğer onlar diyolarsa ben şahsım adına güvenirim.
          Hoş şu an insignia için LPG falan düşündüğüm yok zaten ama en azından fikrimi söyliyeyim dedim. Anladığım kadarı ile onlar da zaten insignia ve turbo araçlar için halen araştırmalarımız sürüyor diyorlar. Sanırım şu an onlar da tavsiye etmiyorlar.

Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

eger 1.6 115 se motor buna zaten lpg takılıodu dıe blyrm astra hlarla aynı motor sonucta

Yorum

İşleniyor...
            X