Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AFL FAR BUHAR YAPMA SORUNU

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AFL FAR BUHAR YAPMA SORUNU

Selamlar,
    Aracımın sol farında sebebi nedir bilmiyorum, yıkattığımda komple buhar yapıyor ve malesef içten leke bırakıyor. Serviste değiştir diyorlar ama çok pahalı. Hem lekeleri yok etmenin hemde hava ve su almaması için bir formül var mıdır? Yardımınıza ihtiyacım var.

DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    Selamlar.

Ynt: AFL FAR BUHAR YAPMA SORUNU

Bir yerden hava alıyordur, servise baktır istersen

Yorum

Servis onu zor bulur

Daha once acilmismi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Daha önce açılmamış, açılma imkanı varsa açtırıp temizletip silikonlayabilir miyim onu da merak ediyorum Fatih bey.

Yorum

Merhaba,

Kayseri Oto sanayinde Dizaynır diye bir yer var, bu tarz far sorunlarını ve far temizliğini yapıyorlar ben bizzat vectra C aracınım farlarını temizlettim sanki farlar sıfır gibi oldu ve asla su almadı, aracınızdaki sorun farın contalarından içine su sızması. hem far temizliği hemde içine su almasını engelleyebilirsiniz bahsettiğim firmadan destek alarak.

Yorum

bu far işiyle uğraşan belli firmalar var farı camından ayırıp yeniden takıyorlar sorun kalmıyor diye biliyorum

Yorum

Çok teşekkürler. İstanbul topkapıda bir yer öğrendim belirttiğiniz gibi işlem yapan. Bu gün göstericem inşallah sonuç güzel olur. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Saygılar.

Yorum

Geçmiş olsun, Sorunu çözünce buradan paylaşırsanız, aynı sıkıntıyı yaşayan/yaşayacak birilerine yardımcı olur.

Yorum

Bu sorun bende de yaşanmıştı. Garantiden iki farı da değiştirdim. Sonuç değişmedi. Bazende buğu yapmamış gibi tertemiz görünüyor. Ben çok fazla uğraşmama kararı almıştım kendi kendime.
                  https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Ön tamponun tutucularından biride farların üzerinde ki bir parça. Ufak bir darbe sonucu bu parçalarda çatlama oluyor ve su almaya başlıyor. Yapıştırıcı bir madde ve üzerine silikon çektirdim ve dönüşte yağmur yağdı eve geldiğimde eskisi kadar olmasa da ufak bir buğulaşma yine oldu. Acaba önceden kalan nem mi yoksa yine mi su aldı anlamadım. Bir daha ki yıkamada ya da yağmurda anlayacağım. Başıma büyük bela oldu sıfırını almaya kalksam indirimli hali 3700 tl.

Yorum

Geçmiş olsun... inşallah önceden kalan nemdir.. farlar pahalı.. can sıkıcı bir durum..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Fari söküp xenon beyni ile olan sokete bunu sıkın.
                        http://m.n11.com/nanoprotech-motor-sports-P84170305

Yorum

Selam arkadaslar 2014 makyajli kasa var bende ön sag ve sol far ayni bölgeden buhar yapiyor . Biraz arastirdim normal bir durumdur diye bir yazi buldum ama emin olmak icin Insignia team da konu actim . Bana fabrika hatasi gibi geldi yeni far alsakta ayni bence .

Yorum

Aracı yıkatırken tazikli suyu fara vurdurmuyorum, su alacak diye korkmaktan sıkıldım malesef.

Colt 45 öneri için teşekkürler almayı düşünüyorum hatta komple farın ek yerlerine bile sıkabilirim =)

Yorum

Far doktoru: Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ben kocaeli gebze de far tamircisiyim genel olarak en çok opel insignia ve opel astra j fari tamir etmekteyim bunun en büyük sebebi hatali üretim diyebiliriz çünkü insignia ve astra j araçlarin tamponu farlarin üzerinne binmekte üstten civata ve alt iç kisimdan fara bağlanan tampon tutucu brakete geçmiş durumda bu sebeple tampon yükünün bir kismini farlar taşimakta tamponun aldiği en ufak bir darbe ve esneme far tasinin çatlamasina cam kismin tasdan ayrilmasina sebep olabiliyor bu durumda su ve buhar oluşumu başliyor eğer zamaninda müdahale edilmezse yansitici aynalarin oksitlenmesine xenon lu ve led li farlarda xenon balast ve led sürücü kartlarin bozulmasina sebep oluyor erken müdahale edilmezse masraf büyüdükce büyüyor.
                              Son düzenleme: cagri; 03.11.2018, 19:43. Reason: Forumda izinsiz reklam yasaktır...

Yorum

İşleniyor...
                              X