Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Turbo tekleme ve silkeleme problemleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Merhabalar soy adasım benım arabamda 2000 ıle 2500 devır arasında rolantı dalgalanıyor ve hızlandıgımda tekleme yapıyor arac yanı gaza bastıgımda sankı hızlanıp yavaslıyo gıbı ınternette map maf sensorlerı valfı falan tenızleyın demısler temızledım ama sorunu cozemedım yardımcı olursanız sevınırım

Yorum

Hayırlı günler herkese . Bende aynı sıkıntıyı yaşamaktayım. yolda giderken hızlanmaya başladığımda tekledi araç sonra biraz gidip baktığımda araç anormal çalışıyor , benzinde de lpg de de yaptı . ama aracı stop ettim 5 dakika sonra çalıştırdım bu sefer sorun yoktu . tekrar gazladıgımda yine aynısını yaptı bunun kaynağı görünüşe göre ateşleme bobini ama farklı düşünen var mı neden kaynaklanır bu.

Yorum

Lpg ayarı, lpg ayarı, lpg ayarı diyorum.
        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Bu sorun için bi yorum daha yapıcam . aracınızın map sensörünü sökün . takılı olduğu kısma bakın , eger yağ veya su tarzı bi sıvı varsa oralarda iyice temizleyin . map sensörnüzü de balata spreyi ile iyice temizleyin yerine takın. sorun çözülmüş olacaktır . eger sıvı tarzı birşey yok ve hale’n yapıyorsa arızalı ürün map sensörü kaynaklı %90

Yorum

Herkese merhaba aracım 2009 1.6 T insignia tekleme sorunu nedeniyle delphi bobin takıldı. ayrıca bosch buji takımı takıldı. tekleme geçmedi. benzinde çok az silkeleme var lpgde tamamen tekleme var lpg ustaları tüpte sorun yok bobini tekrar değiştir. diyorlar daha 4 gün oldu sizce değişiklik yapılmalı mı ??

Yorum

Kullanıcıların tecrübelerine göre Delphi yazanlar değil GM Delphi yazanlar sorunsuz çalışıyor. Bilmeden alanlar için masraf tabi.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
              X