Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AFL de otomatik yanma sönme hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AFL de otomatik yanma sönme hakkında

farlar hemen yanıyor gündüz ışığında eski vectramda bile karanlıkta yanıyordu gündüz ışığında hiç açmazdı araç, bunların özelliğimi böle yada bir ayar sorunu olabilirmi varsada nereden oluyor bilen varsa söylesin ihihi
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: AFL de otomatik yanma sönme hakkında

alacakaranlık, sisli yada kapalı havalarda da yakıyor. Bu çok normal.
    Farlar bazen görmek için değil görülmek için vardır...
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
      Farlar bazen görmek için değil görülmek için vardır...
      belirli bi karanlık alqıladığında yakıyor.. qüneşli bi havada bile qüneş qörmeyen bi caddede ilerlerken siz farkında olmadan araç farlarını yakabiliyor.. zaten qündüz ledleri kontak açıldığından itibaren hep yanıyor, ama araç qölqede bile ilerlese kendini belli etmek için yanıyor

bi ayarı falan yok, yanmasını istemiyosanız yapmanız qereken sadece farları AUTO dan çıkarmanız ihihi o zaman da AFL ve akşam kumandaya bastığınızda araç yeri bulma ışıkları özelliğini kullanamazsınız, devredışı olmuş olur

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

birde ben bişeye dikkat ettim, deneyemedim ama belki sizinde dikkatinizi çekmiştir.. biqün okul için durağa doğru yürürken bi İnsiqnia caddeden aşağı doğru iniyodu, farları değil sadece qündüz ledleri yanıyodu ama arkasından baktığımda arka stopların da yandığını qördüm huh
        fark edilmesi için araç bunuda mı yapıyor? farlar ve arka stoplar bazı durumlarda birbirlerinden bağımsız mı qörev yapıyor?

Yorum

teşekkürler bilgiler için) murat bey bende hiç stoplar yanmıyor led açıkken belki o yansıma felandır..
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
            teşekkürler bilgiler için) murat bey bende hiç stoplar yanmıyor led açıkken belki o yansıma felandır..
            valla yandığını qördüm hani yansıma değildi.. eminim yandığına bana da qarip qeldi hani, farlar açık olmadan sadece ledlerle birlikte de mi yanar stoplar diye sordum kendi kendime ama qörmesem inanmıycaktım.. bi kez de değil bikaç kez fark ettim bu durumu farklı bikaç İnsiqnia da

Yorum

gunduz yada gece farketmez, hem öndeki ledler, hemde arka stoplar yanıyosa, sürücü aracın farlarını "park" moduna almıstır, bunu sizde yapabılırsınız, ilk baslarda bende otomatık farlarımın gec yanmasından sıkayetcıydım, bazen tunele gırdıgımde bıle yanmıyordu ama sonra kendı kendıne duzeldı...

Yorum

İşleniyor...
              X