Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sürat ve devir saatlerinin arkasından gelen garip sesler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sürat ve devir saatlerinin arkasından gelen garip sesler

bugün ilk defa aracı radyo-cd kapalı kullandım. kırmızı ışıkta dururken saatlerin arkasından cazırt cuzurt sesler geldiğini duydum. sanki içride bişey çalışıyor gibi. hani bilgisayar cd okurken sesler çıkarır ya ona benzer bişey. elektrikli step motor sesi gibi. orda çalışan ne var ki acaba bilen var mı? veya buna hiç dikkat eden var mı?
    ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
    ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Ynt: sürat ve devir saatlerinin arkasından gelen garip sesler

evet ben de duyuyorum motordan geliyor gibi kaputu kaldırınca farketmiştim ince bir elektronik ses ama sorun değil.Malum çok elektronik donanım var araçta
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Bilgisayarın işlemcisidir. :P
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
        evet ben de duyuyorum motordan geliyor gibi kaputu kaldırınca farketmiştim ince bir elektronik ses ama sorun değil.Malum çok elektronik donanım var araçta
        bende duyuyorum bazen ama o ses hiç yani normal bi ses dert edilecek bişey değil yani..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaşlar ben bi yakınım ameliyat olduğunda hastane otoparkında arabada yatmıştım.Araçtan çıkan seslere inanamzsınız.Senfoni orkestrası gibi çok hoş.Bir sürü elektronik ses çıkıyor park frenini çektiğimzde çıkan seslere benzer.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

yok zaten ben de bir sorun olduğunu düşünmemiştim ama çok merak ettim neyin sesidir diye. araç dururken bile bişeyler yapıyo demek ki o garip sesleri çıkararak
            ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
            ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

ben focus varkende duyuyordum. kapak kapanıyor gibi .. kaloriferle ilgili diye düşnüyorum
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

Aynı ses benim araçta da var ta ilk zamandan beri. İlk zamanlar nedir diye merak etmiştim ama sonradankafama takmamaya başladım. Vardır bi hikmeti muhakkak
                Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

"Engine diagnostic" yapıyor. Motor çalışmasa bile belli kontrolleri sinyallerle yapıyor.
                  Gelen seslerde genelde röle, switch sesleri. Takmayın kafanıza hepsi normal.
                  2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                    Arkadaşlar ben bi yakınım ameliyat olduğunda hastane otoparkında arabada yatmıştım.Araçtan çıkan seslere inanamzsınız.Senfoni orkestrası gibi çok hoş.Bir sürü elektronik ses çıkıyor park frenini çektiğimzde çıkan seslere benzer.

Yorum

Yine araçlarımızı dinliyoruz
                      Bu sesler hiç bitmeycek galiba...
                      Sürekli arabalar aklımızda
                      2010 İNSİGNİA 1.6T COSMO BEYAZ

Yorum

enet, o kadar seviyoruz ve itina gösteriyoruz. o yüzden dinliyoruz

Yorum

İşleniyor...
                        X