Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araba düz yolda yığıldı.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araba düz yolda yığıldı.

Bu akşam düz yolda 2.viteste 30-40 km hızla giderken, biraz daha yavaşlamam gerekti.
    O esnada motor rolanti devrine yakın bir devre düştü. Stop edip etmeme arasındayken ”Önemli motor arızası, en kısa zamanda servise götürün“ şeklinde ikaz verdi. Gaza bastığımda güçsüz kaldı ve araba títremeye başladı. Hemen sağa çektim ve kaputu açtım. Motordan takır tukur sesler geliyordu. Stop ettim. 10 dakika kadar bekledim. Daha sonra tekrar çalıştırdım. Uyarı kendiliğinden silinmiş. Şu an her şey normal gíbi. Çekiş vs. düzeldi Motordan anlayan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Ynt: Araba düz yolda yığıldı.

geçmiş olsun en kısa zamanda servise götürün .. elektronik araç devrelerden birinde sıkıntı olabilir..
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Geçmiş olsun Mehmet;

Servise götürüp hata kodunu ve logları incelettirmen gerekiyor ve birdaha yaparsa opel asistanı arayıp kayıt açtır onların yönlendirmesine göre kontrollerini yaptırırsın senin araçlara nazar değiyor galiba

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun mehmet abi inşallah önemli bir sorun değildir...En kısa zamanda servise götürün.
        2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

Büyük bir ihtimalle sensörlerden biri istenilen değeri okumamasından kaynaklı bir hata oluşmuş gibi gözüküyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

geçmiş olsun mutlaka servise gidin iş emri açılsın arabada bu sorunun olduğu kayıtta kalsın servis bilgisayara bağlayınca araç ne olduğunu niye olduğunu hata kodu ile bildiriyor en kısa zamnda gidin..
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Mehmet abi geçmiş olsun inş önemli bi sorun yoktur..
              <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

Amann Mehmet kardeş ihmal etme bu işi..Motordan gelen sesler çok hoş değil
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

geçmiş olsun abi uamrım önemli, bişey değildir
                  F30 Sport+

Yorum

Geçmiş olsun tekrar.Yapman gerekeni arkadaşlar söylemiş.Bi logları incelesinler durum ortaya çıkar.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                    35GB5825  A Rh+

Yorum

qeçmiş olsun Mehmet abi.. umarım ciddi bi sorun yoktur... Bülent abinin dediği qibi, qelen sesleri özellikle belirt abi servise sadece hata koduyla avunmasınlar.. inşallah önemli bişey değildir tekrar qeçmiş olsun abi

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Teşekkürler arkadaşlar.
                        Sanırım birazda ben hata yaptım. Araç vitesteyken ve yavaşken , debriyaja basmadan daha da yavaşlatmaya çalıştım. O esnada vitesin yüksek olmasından dolayı araba teklemeye başladı. Tam o esnada ikaz verdi. Servisin motor ustasını aradım.
                        Önce ESP lambasıda yandımı diye sordu. Hayır yanmadı deyince, motorun yüksek viteste iken çok düşük devirde kaldığından yapabileceğini söyledi. Servis bana 130 km uzaklıkta. Aracı bir kaç gün takip edeceğiz. Tekrarlarsa çekici ile servise gidecek. Yolum düştüğünde de bir kontrol edeceğiz.
                        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Geçmiş olsun İnşallah bir durum yoktur...
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

geçmiş olsun....

Yorum

geçmiş olsun
                              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
                              X