Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 turbo cosmo far

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 turbo cosmo far

1.6 turbo cosmo insignia da farlar xenon mu yoksa normal sarı renkte mi ben bi kaç kez gördüm kimisinde xenondu kimisinde normaldi size sorayım dedim.
    Bir de yine 1.6 cosmo da 20'' jant kullanan var mı? Önerir misiniz?

Ynt: 1.6 turbo cosmo far

Şimdi Cosmolarda AFL far sistemi var ve Xenon dur gündüz bazı açılardan sarı gibi gözükebilir
    20" jant kullanan üyelerimiz var gayette memnunlar.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkürler

Yorum

sanırım mustafa bey gece sarı yanan viraj lambalarını gormus....

Yorum

Far konusu tamam ama ben hala jantlardayım bana 18 19 ve 20 jantları karşılaştırır mısınız
          mesela 20 alsam performansı artar mı veya azalır mı 18 alsam ne olur şeklinde...
          kusura bakmayın bu konularda acemiyim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum

Jant büyüdükçe konfordan ödün verirsiniz ancak + olarak virajlarda yol tutuş iyileşir ve görüntü güzelleşir. Birde 20 jantı sert bir çukura girdiğinizde yamultmanız veya lastiği yarmanız olası. Lastik yanakları ince olduğu için rot balansınız daha kolay bozulur ve amortisörler daha zorlanır. Görüntü ve performansa önem veriyorsanız büyük jant, konfora düşkünseniz daha ufak janta yöneliniz. Niğdenin yollarını bilmiyorum. Eğer çukur az ise tercih edilebilir.

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Viraj aydınlatmalarını görmüş olabilir yada daha düşük donanımlı AFLden yoksun Insignia görmüşsünüz siz. İki çeşit far sistemide mevcut halojen ve AFL denilen sistem. AFL Bi-Xenon'dur. Afl siz araçlar halojen normal.
              [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

bende audi a6 vardı gündüz sarı gece de beyaz yanıyordu öyle birşey dir sanırım opeldekide jant işide 180 hp kadırır tabiki 20 janttı ama yakıt biraz artar tabiki cukurları büyük janttada kollamak lazım cukura düşdüğünde lastik balon yapabilir konforda biraz gider diye düşünüyorum cünkü yaylanma tamamiyle amörtisörlere binecek ama su bi gercek bu jantın 25 inc i varsa onu tak haha cünkü jant büyüdükce görsellikte bi okadar mükemmel olu oleyyyor
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                X