Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ve turbo patladi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ve turbo patladi

daha ben patlatamadım nezamandır can cekisiyor garibim haftasonu canını aldım banamısın demedi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      onur sen bi tuz döktür benimde başımı sen yaktın be bilader yönetime söylicem sen gelme buluşmalara kendi kendine bile araç bozuyıorsun))
      Anaa kavgada söylenmez valla ihihi
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Geçmiş olsun. Umarım sadece hortumdur patlayan...
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

aynı olay benim başıma Ankara yolunda gelmişti,pat diye bir ses geldi ve motorla ilgili bir sorun mesajı çıktı şansıma hemen sağımdaki yol ayrımından benzinliğe cektim ve araç stop etti..
          Acil yetişmem gereken bir toplantı olduğundan aracı adeta maximum performansta kullandım sanırım fazla basınçtan dolayı olsa gerek..
          Derhal opel asistan ı aradım ve yardım talep ettim adres bilgilerini navigasyondan verdim ve telefonu kapattım,daha sonra kaputu açmak aklıma geldi
          Açtığımda dikkatli bakınca hava borusunun kelepçesinden çıktığını ve ona bağlı soketinde yerinden çıkmış olduğunu fark ettim hemen bir tornavida aldım ve yerine taktım,yola tam gaz devam ettim ancak 5 km sonra tekrar aynı olay oldu,bu sefer aracımda bulundurduğum anahtar yardımı ile öyle bir sıktım ki o gün bu gundur bir daha çıkmadı
          Yani sıkıntı muhtemelen oradaki gevşek kelepçeden kaynaklanıyor olabilir ki umarım öyledir..
          Geçmiş olsun.
          İnsignia Cosmo 1.6 T 180 Hp Şimşek Gri,DVD800-Afl,Flexride-İnfinity Ses Sistemi,Piano Black,Sunroof,Spor Yay..Sport Edition.

Yorum

HORTUM + 1
            2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

İşleniyor...
            X