Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Teknik servis aksiyonu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ersinnisre View Post
    Servise telefon açıp ordan öğrenin myopel uygulaması sağlıklı çalışmıyor 4 senedir %80 kendim sorup öğrendim.
    Teşekkür ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
      Bu servis aksiyonu makyajlı kasalar için değil sanırım.Bende çıkmıyor.
      SIDI 170ps motor sadece makyajlı kasada var. Dolayısıyla bu aksiyon makyajlı kasalar için. Belki 2013-14'lerde vardır, sonrası modellerde giderilmiş olabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

SIDI 170ps motor sadece makyajlı kasada var. Dolayısıyla bu aksiyon makyajlı kasalar için. Belki 2013-14'lerde vardır, sonrası modellerde giderilmiş olabilir.
        Şimdi servis ile görüştüm. Şase numarasına göre bazı araçlarda çıkıyormuş.Benim aracımda en son adaptif far yazılımı yapılmıştı,o tamamlanmış ve başka gözükmüyor dendi.

Yorum

Yeni güncellemelerin yüklenmesi ile ilgili servise gitsek ne kadar ücret çıkartırlar ki bize

Yorum

her servisin kendi fiyat politikası var
            1.6 SIDI

Yorum

Aslında standart şeylerde her servisin fiyatı aynı ha şöyle bir durum var bazıları KDV'siz söylüyor ucuzmuş diyorsunuz sonra faturada bir ekliyor şaşıp kalıyorsunuz. Bazıları da direk net fiyat söylüyor size sürpriz olmuyor. Bu söylediğim standart yedek parçalarda vs. geçerli. Ama bakımdır ya da ne bileyim Android Auto yüklemektir bu tür şeyler servisten servise değişmekte.
              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
              X