Duyuru

Collapse
No announcement yet.

pedalların geldiği kısımdan aşağı sarkan elyaf pamuk gibi şeyler ??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: pedalların geldiği kısımdan aşağı sarkan elyaf pamuk gibi şeyler ??

Orjinal yazı sahibi: nefret_ysn
    evet arkadaşlar bu pamuk olayını çözdüm şimdi servisten geldim opel odaktan...pedalların üstündeki yeri kapatan muhafazanın arkası bu pamuklarla kaplı artık izolasyonmu onu serviste anlamadı ama petek gibi bu pamukla kaplı büyük ihtimal izolasyondur..öncelikle benim aracımda ped yok kimse demesin herkezde var sorun bu pamukların direksiyona çok yakın yerlerdede kaplı olması direksiyonu çevirdikçe pamuk takılıp sökülüyo bu sorun olmayanlar sanırsam pamuk direksiyona değmemiş..servis müdürüyle görüştüm pamukları aldılar muhafazayı taktılar ama aynı parçadan sipariş verdiler gelince arıcaz yenisini takıcaz dedi..takarken tekrar direksiyona pamuklarınm değmemesi için o bölgedeki pamukları alırız dedi tamam dedim..servis müdürü hanefi bey aynı sorun olanları bize yönlendirirsen yardımcı oluruz dedi..bu tarz sorunu olanların odak hanefi beye gitmesini tavsiye ederim..bu konuda böylece kapanmış oldu sanırsam
    Desene Gökhancımın arabası yumuşak çıktı
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
      Orjinal yazı sahibi: nefret_ysn
      evet arkadaşlar bu pamuk olayını çözdüm şimdi servisten geldim opel odaktan...pedalların üstündeki yeri kapatan muhafazanın arkası bu pamuklarla kaplı artık izolasyonmu onu serviste anlamadı ama petek gibi bu pamukla kaplı büyük ihtimal izolasyondur..öncelikle benim aracımda ped yok kimse demesin herkezde var sorun bu pamukların direksiyona çok yakın yerlerdede kaplı olması direksiyonu çevirdikçe pamuk takılıp sökülüyo bu sorun olmayanlar sanırsam pamuk direksiyona değmemiş..servis müdürüyle görüştüm pamukları aldılar muhafazayı taktılar ama aynı parçadan sipariş verdiler gelince arıcaz yenisini takıcaz dedi..takarken tekrar direksiyona pamuklarınm değmemesi için o bölgedeki pamukları alırız dedi tamam dedim..servis müdürü hanefi bey aynı sorun olanları bize yönlendirirsen yardımcı oluruz dedi..bu tarz sorunu olanların odak hanefi beye gitmesini tavsiye ederim..bu konuda böylece kapanmış oldu sanırsam
      Desene Gökhancımın arabası yumuşak çıktı
      he ya gökhan diodu erkek adamın arabasından ped çıkmaz demekki çıkabilir her an

Yorum

canımı sıkmayın sabaha satarım bu arabayı sonr bende olmayınca sizi dahi soğuturum demiş olayım
        F30 Sport+

Yorum

muhaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
            canımı sıkmayın sabaha satarım bu arabayı sonr bende olmayınca sizi dahi soğuturum demiş olayım
            Bizimkisi kız gibi biz soğumayız
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Arkadaşlar merhaba,

bende de aynı sorun var idi, Gedizler'e gittim, yaklaşık 1 saat içerisinde o yalıtım malzemesini (durabond) pedalların üzerindeki bakalitin üzerine tekrar yerleştirdiler.

Bu durabond denilen madde ses yalıtımı için kullanılmış. Bence tekrar yerine yerleştirilmesini sağlasanız da, bakaliti değiştirseniz de o malzemeyi oradan çıkarttırmayın arkadaşlar.

selamlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                vay be bir pamuk olayı nerelere geldi dayandı haha
                O zaten bir yerlere dayalı idi ) oradan kendini salınca bunlar meydana geldi

[center]

Yorum

arkadaslar dün opel odakta halloldu bu pamuk sorunu.yerine bir sipariş geçildi o yalitim malzemesinin ve bölge temizlendi. bu arada debriyajimda bahsettigim o ses gibi takilma gibi olan olgunun aslinda normal olduguna kanaat getirildi. debriyaj sistemiyle ilgili de herhangi bir sorun çıkmadi. opel odak ve Burak' a birkez daha teşekkürler.
                  Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pamperos
                    arkadaslar dün opel odakta halloldu bu pamuk sorunu.yerine bir sipariş geçildi o yalitim malzemesinin ve bölge temizlendi. bu arada debriyajimda bahsettigim o ses gibi takilma gibi olan olgunun aslinda normal olduguna kanaat getirildi. debriyaj sistemiyle ilgili de herhangi bir sorun çıkmadi. opel odak ve Burak' a birkez daha teşekkürler.
                    yüreme su serpildi
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

bende var aşağıya sarkan pamuk yada elyaf vsv gibi çok saçma kalitesiz bir görüntü

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
                        bende var aşağıya sarkan pamuk yada elyaf vsv gibi çok saçma kalitesiz bir görüntü
                        Ben kestim yeni pamuk sipariş ettirdim taktırcam.Servisi aradım kesin gitsin dediler

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=4314.0

Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

İşleniyor...
                        X