Duyuru

Collapse
No announcement yet.

küllük arkası kaçan bozuk paralar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• küllük arkası kaçan bozuk paralar

1 kaç saat önce küllük arkası kaçan bozuk paralarla ilgili bir ileti yazdım nedendir anlamadım iletimi silmişler. aracı eleştirmek suçmu , sonuçta bende insignia kullanıyorum. silen arkadaşın opele ortaklığı var heralde.
    gene aynı şeyi söylüyorum , çıkarılabilir küllük tablasının arkasında boşluk olmamalı , tabla orada diye bozuk paralar kaçtı oraya ve çıkaramadım , bunuda yazdım ki bi sorun olurmu diye silmenin gerekçesi nedir onu anlamadım.
    2012 İnsignia 1.4 turbo edition elegance+beyaz

Ynt: küllük arkası kaçan bozuk paralar

Orjinal yazı sahibi: şahin
    1 kaç saat önce küllük arkası kaçan bozuk paralarla ilgili bir ileti yazdım nedendir anlamadım iletimi silmişler. aracı eleştirmek suçmu , sonuçta bende insignia kullanıyorum. silen arkadaşın opele ortaklığı var heralde.
    gene aynı şeyi söylüyorum , çıkarılabilir küllük tablasının arkasında boşluk olmamalı , tabla orada diye bozuk paralar kaçtı oraya ve çıkaramadım , bunuda yazdım ki bi sorun olurmu diye silmenin gerekçesi nedir onu anlamadım.
    çok pardon silinmemiş iletilerimde gözükmüyor sadece , çok pardon

Yorum

Ben de cevap yazmıştım benim yazdıklarım da görünmüyor, büyük ihtimalle bir hata olmuştur (yazılımsal vs)
      ya da Fatih hoca nasıl olsa Mutlu yazmışsa kötü bir şey yazmıştır deyip okumadan silmiştir
      ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

haha haha

Okumadan hicbir konuyu silmem

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Eli yatkın biri bahsettiğiniz kapağı açıp paraları ordan çıkarabilir.
          Olmazsa özel bir opel servisine gidin, orda samimiyetinize göre para da almayabilirler, veya ufak bir meblağ ile hallettirin bence.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine
            Eli yatkın biri bahsettiğiniz kapağı açıp paraları ordan çıkarabilir.
            Olmazsa özel bir opel servisine gidin, orda samimiyetinize göre para da almayabilirler, veya ufak bir meblağ ile hallettirin bence.
            ses sada yok düştü heralde bi yere

Yorum

İşleniyor...
            X