Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sunroof raylarını neyle yağlıyorsunuz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sunroof raylarını neyle yağlıyorsunuz?

Ynt: sunroof raylarını neyle yağlıyorsunuz?

Merhaba,

Henüz hiç yağlamadım aracım 90.000'de, yağlanması gerektiğini de hiç duymamıştım. Eğer yağlayacak olsam WD40'ı düşünürdüm ilk. Sprey şeklinde olduğu için uygulaması kolay, sivri sinek gibi de bir borusu var her yere giriyor. Model arabamın benzinli Zenoah motoru, dişlilerini, tüm diğer hareketli kısımlarını WD40 ile yağlıyorum çok da memnunum. Aslında tam olarak yağ sayılmayabilir ama sunroof'un da yağa ihtiyacı olduğundan emin değilim.

Selamlar.
    2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Winkel silikon sprey
      Ayrıca kapı toz lastikleri, cam fitilleri ve bilumum lastik aksam için bir numara
      Orijinal Alman malı bir ürün ve bedava (20 tl) gibi bir fiyata, hepsiburada.com'dan
      temin edebilirsiniz. Sahibinden.com'da ilan açmışlar, aynı ürün 50 tl fiyat.

Yorum

Hiç yağlamadım, ilk defa duyuyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cold
          Yağlamanız gerektiği hissine neden kapıldınız? Ses falan mı yapıyor kullanım esnasında?
          2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

sunroof motorunun ömrünü korumak için düşünmüştüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
              Winkel silikon sprey
              Ayrıca kapı toz lastikleri, cam fitilleri ve bilumum lastik aksam için bir numara
              Orijinal Alman malı bir ürün ve bedava (20 tl) gibi bir fiyata, hepsiburada.com'dan
              temin edebilirsiniz. Sahibinden.com'da ilan açmışlar, aynı ürün 50 tl fiyat.
              cevaplar için herkese teşekkürler

Yorum

Hasanim arada bi yaglasan iyi olur aslinda...
                F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                  Hasanim arada bi yaglasan iyi olur aslinda...
                  Ara sıra bakım yaptırıyorum, yağlıyolardır Gökhanım

Yorum

İşleniyor...
                  X