Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaldım ama yolda değil Allahtan dükkanda :S

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kaldım ama yolda değil Allahtan dükkanda :S

Atölyedeki arkadaşlar hadi gidelim dediklerinde saat gecenin 3:15 ini gösteriyordu, şenlik şamata arabalarımıza bindik kontağı yarım çevirdim normalde yanıp ve sonra sönmesi gereken test ışıkları yanmadı Allah Allah dedim ve akabinde kontağı çevireyim ne olacak acaba derken bir baktım arabada tık yok, 1 hafta evvel sabah araba yine çalışmayınca ve aracı en kısa sürede servise götürün mesajı alınca akü değişimi yaptım orjinal 75Amper GM marka akü aldım. Ama şuan hırsızlık önleme sistemi aktif veya benzeri bir hata mesajı sonrası esp afl v.s. tüm hata mesajlarını ekranda gördüm. Velhasılı arabam çalışmadı ve bende tekrar dükkana girdim şuan Zeki Müren dinleyerek uyumaya çalışıyorum. Sabah bir opel yetkili/özel servis bulup araca baktıracağım. Nedendir niyedir bilmiyorum yarın öğreneceğiz artık :S

Ynt: Kaldım ama yolda değil Allahtan dükkanda :S

Geçmiş olsun. Bir kutup başı sökme muhabbeti vardı. Her derde deva. Bir deneseniz
    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Geçmiş olsun, aracı tekrar kilitleyip açsaydın düzelebilirdi, yada kutup başı etkili çözüm

Yorum

Geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Geçmiş olsun...

Gelişmeleri haber verin bize
          Dost ise düşünme, ver ömrünü gitsin.
          Dost değilse, hiç bekletme yol ver gitsin....

Yorum

Aracı tekrar kilitleyip açtım olmadı. Kutup başını söküp taktım ama bir işe yaramadı hatta oksitlenme olmamasına rağmen hem akü hemde kablo tarafını belki bir tabaka oluşmuştur ve teması izole ediyordur diye zımpara ile temizledim ama nafile. Şuan özel servisi aradım gelmelerini bekliyorum bakalım ne diyecekler. Gelişmeleri paylaşırım.

Yorum

Bu tip olaylarda en etkili çözüm aracın beynini söküp geri takmak geçmiş olsun melih abi
              Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Aynı şey Kadir, aküyü sökünce beyne elekrik gitmiyor, beyin sökülmüş gibi oluyor

Yorum

Geçmiş olsun
                  2010 1.6T Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                    Aynı şey Kadir, aküyü sökünce beyne elekrik gitmiyor, beyin sökülmüş gibi oluyor
                    Aynı şey olmuyor hasan abi,benim arabada süspansiyon hatası verdiğinde,kutup basını söktüm 1 dakika bekledim ve geri taktım hata gitmedi beyni söküp taktım biraz bekledim hata gitti
                    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                      Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                      Aynı şey olmuyor hasan abi,benim arabada süspansiyon hatası verdiğinde,kutup basını söktüm 1 dakika bekledim ve geri taktım hata gitmedi beyni söküp taktım biraz bekledim hata gitti
                      1 kerelik istisnai bi durum olmuş olabilir...

Yorum

BEynin içinde belli bir süre bazı bilgileri canlı tutacak seviyede elektrik kaynağı olabilir mi ? Misal, anakart üzerindeki bios pili gibi. Tam ornek olmasa da anlatmak istediğimi anladınız.

CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Geçmiş olsun umarım sorununuz çözülmüştür. Bilgilendirirseniz seviniriz, hepimizin başına gelebilir.

Yorum

Aküyü yeni almışsınız, ama, güç kaynakları bazen 'ani deşarj' adı verilen bir durum yaşayabiliyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
                              BEynin içinde belli bir süre bazı bilgileri canlı tutacak seviyede elektrik kaynağı olabilir mi ? Misal, anakart üzerindeki bios pili gibi. Tam ornek olmasa da anlatmak istediğimi anladınız.

Bu teoriye göre içinde pil var ise beyni çıkartıp takmanın bir artısı olmaz ama kadirin dediği gibi bir artı yönüde olabilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X