Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TELEFONU ARACINIZA TANITMA İŞLEMİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• TELEFONU ARACINIZA TANITMA İŞLEMİ

telefonu bluetooth ile araca tanıtıyorum fakat aracın internet sayfasından internete girmek mümkün olmuyor. Bunu mümkün kılan ayarları anlatırsanız sevinirm. yada nasıl yapmak lazım ?
    Ergün GÜRBÜZ

Ynt: TELEFONU ARACINIZA TANITMA İŞLEMİ

Sizdeki cihaz nedir. Telefonun internetini kullanmak cihazınız ın isletim sistemi destekliyormu..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

iphone 5
      Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Aracınız hangi model, hangi medya sistemini kullanıyor belirtmemişsiniz ama biz yeni Intellilink kullanıcıları telefonla arama yapmaktan fazlasını yapmak için Opel'den güncelleme bekliyoruz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

aracım 2011 edition navimaster cd 400 kullanıyorum.
          Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Hocam bu cihazın 3G ve wifi ile internete bağlanabilme özelliği olduğunu sanmıyorum.. Necwox un yeni platinium modellerinde var bu özellik.. Bluetooth ile olmaz bu iş..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
            X