Duyuru

Collapse
No announcement yet.

En sonunda oldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• En sonunda oldu

Cok kısa yasacam bır sene once bmw 525 aracı mı satıp yenı olsun dıye bı ınsıgnıa sport almıstım bı sene ıcın

Turbo aks o bu su derken tam bır senede 4.500 euro masraf ettım en son motorda lıftlerden ses gelmeye servıs motorun acılması gerektıgını tam sorunun bulunabılmesı ıcın bununda 2 ıla 3 bın arası mal olacagını soledı

Bu kadar masrafın ustune artık ıllallah dıyıp arabayı yarı parasına verdım bıraz daha almasa ustune para verecektı.
    Abartılı tabırıyle en sonunda gıttım bı daha bmw aldım bundan sonrada oppel peugeot vs aracları töbe

Netıce ıtıbarıyle bır opel almam bana 10 bın euro zarar a ve komple beyAzlamıs saclara maloldu

Dıyecegım okı memnun olanlar gule gule kulansın kurtulmak ısteyenlerede allah yardımcısı olsun
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: En sonunda oldu

Cok gecmis olsun 2 tane insigniam oldu ve sadece birisinde baski balatadan baska birsey degistirmedim sansiz bi durum sizinkisi .
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Dönüp dolaşıp doğru yolu bulmuşşunuz. Gecmiş olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
        sanırım sizin opelle üzücü bir geçmişiniz var

Yorum

En sorunsuz diye geçen araba değil mi bu?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Öyle deme be Özkanım,ben üç tane insignia aldım,hiçbiri beni üzmedi
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Yasadiginiz sikintilar enteresan araclari ile oynayanlarda dahi bu kadar sorun yasanmadi neyse diyelim.

Herseyde bir hayir vardir.

yeni araciniz hayirli olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

müslüman mahallesinde salyangozmu satıyorsun tıstısım , forumdaki opel sahipleri yanlıştalarmı satsın araçlarını bmw mi alsınlar diyorsun

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

10 Sene Önce BMW 325 Almıştım Ben, Araba Bazen Gidiyor Bazen Gitmiyor. Götürdüm Servise, Abi Bunlarda Vanos Var. Bu Vanos Böyledir Yapar, Normaldir Dediler. Araba Cabrioydu Kasislerde Kapılar Takır Tukur. Serviste; Abi Cabrio Almışın Ne Kadar Normal. Esas Ses Gelmeseydi Süpelenmeliydin Dediler. Yolda Gidiyorum 325 BMW İle, Arkadan Bi Uğultu. Abi Bunlarda Diferansiyel Var Sen Arkadan İtişli Araba Kullanmamışın Belli ki, Ayar Çekeriz Düzelir Dediler. Bi Baktım Masraf Olmuş Yaklaşık 7.000 Euro.
                  Sonra Bi Araştırdım Ben Bu BMW yi, Taa Me 262 lerin Yapıldığı Zamanlarda Ürettği Jet Motorları Yetersiz Kaldığı İçin Uçağın Düşmesine Sebep Oluyormuş. BMW Yerine Junkers in Ürettiği Jet Motorları Kullanılmış ki Uçak Düşmesin Diye.
                  Dünya Hali Oluyor Böyle Şeyler.
                  Yaşasın Opel.

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun. Bu şuanda benim 5. aracım ve farklı markalardı. Opel sorun olarak diğerlerinden farklı bir sıkıntı çıkartmadı. Tamamen şans işi olmuş sizinki
                    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Şanssız bir durum size denk gelmiş. Sorunsuzluk olarak en memnun kaldığım marka ilginçtir Hyundai idi. 2.5 sene dizel i30 kullandım. Sadece far ampulu değişti(garantiden ihihi )

Yeni aracınız da hayırlı olsun.
                      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Geçmiş olsun
                        Ben turbo ile 3 yılda 108 bin km yapmıştım,
                        Sorunsuz geçti çok şükür
                        Yeni aracınız hayırlı olsun
                        Hangi modeli aldınız

Şimdi BMW ile 18 bin deyim
                        sorunsuz ama sistem servise 14.300 km de git dedi,
                        Biz de gittik sevistekiler şaşırdı neredeyse rekor kırmışım 6.000 km de bir gelenler varmış.(kullanım şartlarına göre sistem karar veriyor ki ort 12.000)
                        İnsignia Turbo da 15000 bir servise giderdim

Yorum

Hayret far ampulü garantiden değişmez hiçbir markada normalde, demek müşteri memnuniyetini gerçekten önemsiyor hyundai
                          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

2 yıl insignia kullandım iç malzeme kalitesinden baska hiçbişiden şikayet etmedim motor kapagını ciddi diyorum aracı aldıkdan sonra 3 kere açıldı 2 si servis bakımı için 1 ide xenon far taktırmıştım.sizinki üzücü bi durum.
                            siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
                            siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
                            uçan teneke fiorino

Yorum

Anladim kadariyla araci sifir almissiniz garanti yapmiyomu bunlari hatta araci bile deyisirler rakam cok buyuk. Gerci benim 2011 70binde aracim da hatiri sayilir arizalar var suan direksiyon kutusu deyisiyor,radyator deyisiyor, korna,sileceksuyu deposu deysm,arka bagac acilmior, sebebini hala bilmediyim rolantide turbo acilmasi. Bunlar serviste suan yapilacak insallah baska sikinti yasatmaz bana. Ama aracimi seviyorum oda baska
                              Insignia 2.0 cdti cosmo flexride

Yorum

İşleniyor...
                              X