Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motordan gelen vuruntu sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motordan gelen vuruntu sesi

Selam arkadaslar benım aractan sabah sogukken calıştıdıgımda aşısı metal vuruntu sesı gelıyor ama ısındıgında gecıyor sızce neden olabılır servıse göturdum ama sıcak oldugundan pek bısı bulamadılar sonra tekrar gıdıcem vıdeo ya cektım ama burya yukleyemedım
    bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Ynt: Motordan gelen vuruntu sesi

Bu konu ile ilgili bayağı bir başlık açılmıştı daha önceden teknik destek kısmını iyice incelerseniz sanırım cevap bulursunuz

video yuda önce youtube a ardından önizleme kısmında int adresi ekle kısmı arasına video nun adresini yapıştırırsanız video yu paylaşabilirsiniz.. bilgisi olan arkadaşlar yorum yapacaktırr..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Bizim araclarda hareketli Volant var boyle vuruntu yapabilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Bizim araclarda hareketli Volant var boyle vuruntu yapabilir
        Isındığında geçiyor demiş. Volan vuruntusu 1 sn bile anca sürüyor

LPG varmı araçta? LPG varsa, ve en aşşa 15 - 20 bin km dir LPG li kullanıyorsanız ki bunun km ölçüsü yok, afaki konuşuyorum. Subaplarınızı kontrol ettirin.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hayır araçta lpg yok diesel
          bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vandetta
            Hayır araçta lpg yok diesel
            Merhabalar,videoyu yükleyebilirmisiniz bi sesi dinleyelim,bende volant düşüncesindeyim.
            Ama dizel araçlar soğukken biraz vuruntu yapabilir,şiddeti önemli aracınız kaç km'de ?
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Önizlemede internet adresi diye bi yer bulamadım acaba tlf danmı olmuyor bılgısayardanmı yüklemeliyim

Yorum

https://www.youtube.com/watch?v=Jb8ocVOURvs

Yorum

İşleniyor...
                X