Duyuru

Collapse
No announcement yet.

redline hızlarına kaç sn de ulaşıyor sunuz ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• redline hızlarına kaç sn de ulaşıyor sunuz ?

Muhakak sizler denemiş ve tecrube etmişsinizdir. Son redline hızlarına ortalama olarak kaç sn de ulaşabiliyor sunuz? mesela, 100 km aşşa yukarı belli.
    3. vitesin 150 olan hızına kaç sn?
    4. vitesin sınır hızı olan 200 km hıza?

Sormamdaki sebep, aracım 130-150 den sonra, sanki daha zor hızlanıyor hissine kapıldım. Araçlarımız bazen kafasına göre çalıştığı, benzin/hava karışımının bazen soğuğa ve sıcağa bağlı olarak doğru değerlendirilmediği veya kiri yakıtın buna sebep verdiği ni tahmin ediyorum.
    Yine de, bir çok soru işaretini bertaraf edebilmek adına bu soruyu sizlere yansıtıyorum.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Ynt: redline hızlarına kaç sn de ulaşıyor sunuz ?

bizim volkanın ihtisas alanı bu ihihi
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Volkan bey den konuya ilişkin post beklemekteyim büyük merak ve heyecanla : ) ÇEvrim içi an itibari ile kendisi de: )
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Standart 180 bg lik aracın hızlanması 100 160 km arası hızlanması 9,50sn 100 km 200km arasınıda 22 sn de alıyor aklımda kaldığı kadar

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Teşekkür ederim volkan bey. Bu değerleri en kısa zamanda tecrübe edeceğim. Makbule geçti.

Yorum

Az evvel, 100-160 denemesinden dondum. Yaklasik 10 sn gibi bir surede 152- ikinci deneme de 157 km hiza ulastim. Malesef deneme, ruzgara karsi,idi. Kuvvetli ruzgarin etkiledigini varsayarak aracimda sorun olmadigi kanaatine vardim, 100-200 denemesini yol durumu sebebiyle yapamadim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
              Teşekkür ederim volkan bey. Bu değerleri en kısa zamanda tecrübe edeceğim. Makbule geçti.
              rica ederim dahada fazla güç isterseniz yapacağınız işlem belli

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

İşleniyor...
              X