Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Radyo ekranın klima görünmemesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Radyo ekranın klima görünmemesi

Bugün sabah bi uyandım cd400 ekranımda klimanın hiç bir değeri görünmüyor açıyorum kapıyorum sıcaklıgı yukseltıyorum normal klima ekranında yazılar var ama radyo ekranımda yazılar yok klimanın çalışmasında sorun yok dış sıcaklık ölçüsü görünüyor,ama onun yanında ortadaki 2 klima sıcaklık göstergesi görünmüyor configden araç ayalarına girdiğimde klima ayarlarıi,otomatik buğu giderme,fan hızı vs. görünmüyor ayarlarda sebebi ne olabilir ?

Ynt: Radyo ekranın klima görünmemesi

Akü kutup başını sökün, 10 sn. Sonra takın, 4 camı sırasıyla açıp kapayın (ekranda sizi yönlendircek zaten) düzelir...

Yorum

Hasan abi tam dedigin yontem aklimda ve uygulamaya hazirdim arabaya bindim geri gelmis kendi kendine bir sorum daha var abi bu otomatik bugu giderme nasil calisiyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: medren
        Hasan abi tam dedigin yontem aklimda ve uygulamaya hazirdim arabaya bindim geri gelmis kendi kendine bir sorum daha var abi bu otomatik bugu giderme nasil calisiyor
        Dicektim aslında kendi kendinede düzelir diye bu tür şeyler olabiliyor, müdahale etmesen bile bi kaç saat yada gün sonra düzeliyor, benimde gündüz çalışan hız sabitleyicim bazı akşamlarda çalışmıyordu, araba kendini gece sabitlemek istemiyordu

Otomatik buğu giderici congif düğmesinden, klima ve hava ayarlarının içinde olmalı, direk ismiyle yazıyor zaten, otomatik buğu giderici diye, onu açık hale getirmen yeterli, emin değilim ancak hava sıcaklığının 3 derece ve altı derecelerde arka rezistanı otomatik devreye sokuyor diye biliyorum, ön ve yan camlar için klimayı açman lazım...

Yorum

İşleniyor...
        X