Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Soğutucu sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Soğutucu sorunu

Iyi Akşamlar abilerim. Bugün sabah işe giderken birden aracın hararet göstergesi 130 a fırladı ve motor aşırı ısındı aracı rölantiye alın uyarısı geldi.işyerine geldiğimde Soğutucu uyarısı aldığımdam direk arabaya su ekledim ve uyarıda hararet göstergeside normale döndü. Fakat arabayı çalıştırırken marşa bastığımda araca gaz vermeden çalışmamaya başladı.buna ne sebep olmuş olabilir.yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler saygılar şimdiden..

Ynt: Soğutucu sorunu

Aarac 1.4 mu
    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Aracinizi servise goturun ve hararete sebep olan ekipmani tespit ettirip onleminizi alin hararet iyi birsey degil

Aracinizda gerekmedikce motor su haznesinin kapagini acmayin yanlis kapatmadan dolayi bu tur dorunlar yasaniyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim motor suyu pompasında çok hafif terleme şeklinde bir sızıntı vardı. Garanti kapsamında değiştirmiştim. Servise sorduğumda bir kaç insigniada buna benzer arızalarla karşılaştıklarını, hatta bazılarında çatlakların önemli ölçüde su kaybına sebep olduğunu belirtmişlerdi. Belki sizin de motor suyu pompasında bir sıkıntı vardır. Çok geçmeden servise gitmenizi tavsiye ederim.
        2015 İnsignia 1.6 Turbo Sidi Cosmo Asteroid Gri.

Yorum

Aracım 2.0 motor. Gördüğüm kadarıyla hortumlarda su szıntısı var su damlıyor. Servis yolu gözüktü.baya Problem çıkarmaya başladı artık.

Yorum

İşleniyor...
          X