Duyuru

Collapse
No announcement yet.

buğulanan far değiştirilmeli mi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• buğulanan far değiştirilmeli mi

merhaba far buğulanmışsa değiştirilmeli mi?

Ynt: buğulanan far değiştirilmeli mi

ben garanti zamanında değiştirmedim.. yine buğulaanıyor sanırım.. tercih sizin
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

ben garantiden değiştirdim.yine aynı sorun zaman zaman devam ediyor.nemli zamanlarda oluyor sanırım.değiştirmek çözüm değil.
      https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

buğu yapıyorsa hava alıyor demekti.bence değiştirebiliyorsanız değiştirin.ilerde iç nikelajda kararma yapması muhtemel.
        2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
        2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

far kapağını açtım içinde su birikintisi vardı. şu an xenon beyni yanmış durumda. yeni beyin aldım.farı tamir ettrip beyni taksam mı yoksa yeni far alıp öylemi taksam karar veremedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cold
            far kapağını açtım içinde su birikintisi vardı. şu an xenon beyni yanmış durumda. yeni beyin aldım.farı tamir ettrip beyni taksam mı yoksa yeni far alıp öylemi taksam karar veremedim.
            Kesinlikle yeni far alın.Sıcak silikonla yapştırma ve benzeri işlemler tam sızdırmazlık sağlamıyor.Tekrar beyin değiştirmek zorunda kalmayın.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
            X