Duyuru

Collapse
No announcement yet.

USB ve AUX çalışmıyor.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• USB ve AUX çalışmıyor.

Selamlar.
    Önceki araçlarımda da benzer sorunlar olmasına karşın şimdiki düldülde bu sorun çok daha ciddi boyutlarda.

Aldığımda, Usb ve Aux görmüyordu. yinew akü sök/tak ile düzeltirim diye üzerinde fazla durmadım. Kısa zaman sonra da düzelttim. Fakat bir müddet sonra, aux, sonra da usb görmemeye başladı.
    Yine akü ile hallettim. Bir müddet devam ettikten sonra yine fire vermeye başladı. bu çok canımı sıkmakta. Yarın çözel manisa' da olacağım. Siz ce bilinen bir çözümü var mı?
    Birde yeni yazılım var mı yokmu ona bakacaklar. Birkaç problemimi ilettikten sonra asıl derdim olan bu giriş sorunları umarım çözüm bulur.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Ynt: USB ve AUX çalışmıyor.

Güncelll
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Kablolamada bir yerlerde şase olayı olma ihtimali varmı ? araçta sonradan takılan bir elektronik sistem varmı ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hiç yok. Şasi yapıyormu biryerlerden bilemedim. Konsolu tam sökebilseydim göz ucu ile bağlantılara bakacaktım onuda sökemedim.
        forumda biraz araştırma yaptım muzdarip çok vatandaş varmış. Genel kanı; 2010 araçların bir kısmında bu kronik. Çözülemiyor yönünde. Servise bi çıtlatıcam.

Yorum

İşleniyor...
        X