Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç İçinden Gelen O Ritmik Ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç İçinden Gelen O Ritmik Ses

Araç özellikle soğuk olduğu zamanlarda daha yoğun olan ve son 2 aydır kafayı yememe sebep olan ses. Nedir bu ses? Ritmik bir ses. Eski casio saatlerin garip sesleri gibi birşey. Servise gidince söyledim duymamız gerek dediler. Ama deneme yaparkende o ses olmadı. Bir yer uyarı veriyor ama neresi çözemedim.

Ynt: Araç İçinden Gelen O Ritmik Ses

Siz sesi duyduğunuzda kayıt edin ve bizimle ve servisle sesi paylaşın ilk çalıştırmada araçta bir çok elektronik ve mekanik sistem devreye girer bunların anlamsız sesleri olabilir çok bariz çat çut pat küt ses değilse kafanıza takmayın derim.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sesi rölantide durunca duyuyorsanız, debriaj ı pompalayın bir kaç kere yarım ve tam. Eğerki ses kesilirse, baskı balata Rulmanından geliyor. 100 tlcivarı. Fakat işçilik ağır.
      Eğer teşhis bu ise kesinlikle rulman değişecek. İşçilik sebebi ile açılmışken baskı balata da değişir. : )
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

yok değişik bir ses. dedim ya casio saat alarmı gibi. birgün kaydedeceğim sesi yakalayabilirsem. çünkü bazen oluyor bazen olmuyor

Yorum

?
          kalorifer pervanesi sesi (cık cık gibi?)
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Emniyet kemerinin üst tarafta içeriye giren kısmına dikkat edin oradan geliyor olabilir. ritmik şekilde tıkırtı yapabiliyor.

Yorum

İşleniyor...
            X