Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia dvd 800 usb

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia dvd 800 usb

1 - Arabada dvd 800 var usb aldık 8 gb kingston 8 tane fln klasor yptım sarkıları attım 1000 tane sarkı var sadece 6 tanesini gosteriyor bazı klasorde 50 sarkı olması gerekirken 3 sarkı gosteriyo bunun sebebi nedir sizce ?

Ynt: insignia dvd 800 usb

Bu konu daha önce incelenmişti. Ben de 8GB taktığım zaman rastgele bazı mp3 parçaları göremiyordum. Söylenen USB nin max 4GB'ı ve 1000 parçayı desteklediği ve fazlasını rastgele göstermediği şeklindeydi. Gerçekten şarkıları 4GB'lık flash disklere bölünce sorunsuz hepsini görmeye başladım.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

yani 4 gb lık usb mi almam gerekiyor ?

Yorum

Hatırladığım kadarıyla 2010 modellerde yapılan güncellemeyle harici hard disk bile takılabiliyor. Yani bu sorun ortadan kalkmış. Eğet model 2009 ise yapacak başka birşey yok. Bir de klasör isimlerinde Türkçe karakter kullandıysan onları değiştirerek deneyebilirsin.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

2010 model araba 1 ay oldu alaalı opisi aradım dün servisi onlarda bilmiyor

Yorum

Bu tip detay konularda zaten ben aydınlattım onları, sitede paylaşılan bilgiler daha detaylı ve güncel, servisler arkadan geliyor.

Yorum

İşleniyor...
            X