Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vites kolu titremesi...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Vites kolu titremesi...

Orjinal yazı sahibi: ilbilge_11
    Anladım bu durum gercekten Can sıkıcı tekrardan geçmiş olsun doğrusu hem üzüldüm hem kızdım bence birde opel almanyaya yazın bir ümit
    Aracımın tekrar günlerce serviste kalmasını pek istemiyorum. Gerçi antoto servisine teşekkür etmem lâzım haftasonu beni arabasız bırakmadılar ve yerine 2.0 cosmo araç verdiler zira ankara'ya gitmem gerekiyordu. Ellerinden geleni yapıyorlar. Neyse titreme bayağı azaldı gibi... ben ilerde bir sorun çıksın istemiyorum o kadar... 5 sene bu araca binmeyi planlıyorum allah nasip ederse...
    1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Ynt: Vites kolu titremesi...

Durumu güncelleme vakti arkadaşlar...

Malum 4. vitesteki titreme geçmeyince, Ocak 2014 ayında aracımın şanzıman ve volantı komple yenisiyle garantiden değiştirildi. Bu anlamda ANTOTO'ya ilgilerinden ötürü teşekkür etmek gerek. Çok ilgilendiler...

Ancak sorun ne yazık ki yeni gelen şanzımanda da var...4. viteste telefon titreşimi gibi bir titreşim hala mevcut. İşin garip tarafı bunu her zaman yapmıyor. Bazen yapıyor. Demek ki bu vites kutuları hatalı... Bu konuyla artık daha fazla uğraşmak istemiyorum. Opel'in en iyi aracı, amiral gemisi ama 4. viteste titreme... bu nedir yahu... yazık valla yazık...
      1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

İşleniyor...
      X