Duyuru

Collapse
No announcement yet.

4000 km de yağ sorunsali

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 4000 km de yağ sorunsali

merhaba insigniaşk kullanicilari , aracim 4000 km de , 1.4t model .. arac ici menusunden motor yag oraninin % 70 oldugunu gordum , bu normal midir ?? % 100 e tamamlamam gerekir mi ??

ayrica hepsiburada.com sitesinde motorsilk isimli bir urun buldum , yorumlarla piyasada duydugum seyler arasinda ciddi celiskiler var , aranizda kullanan , tecrubesi ya da fikri olan var mi acaba ??

simdiden tesekkur ederim

Ynt: 4000 km de yağ sorunsali

normaldir o 4000 kmde % 30 azalması
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

eksiklikten değil yağın esvafı kaybolduğundan(araç için agılama böyle programlandığından ,siz aracı kullanmasanızda zamana göre yağın kalitesini düşük sanıyor ..) böyle oranlama yapılıyor.. ilave yağ filan koymayın normal periyotları takip edin ..
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

durust adam daima cocuk kalir lafina hasta oldum kadir bey , dt.sufyan bey size de tesekkur ederim ... motor yagi katkisi konusunda bilgisi olan var mi acaba ???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ortodoxian
          durust adam daima cocuk kalir lafina hasta oldum kadir bey , dt.sufyan bey size de tesekkur ederim ... motor yagi katkisi konusunda bilgisi olan var mi acaba ???
          servisin onaylamadığı hiç bir şeyi koymayın bence
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

bizim araçlara tavsiye yok .. katıkılar ın viskositesi kalın olduğundan dolayı itecekler yağlanmıyor.. itecek arızası veriyor.. bende tavsiye etmiyorum
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

%0'a kadar sorun yok yağ değiştirme zamanını size hatırlatıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

yardimlariniz icin cok tesekkurler ...

Yorum

merhaba insigniaşk kullanicilari , aracim 4000 km de , 1.4t model .. arac ici menusunden motor yag oraninin % 70 oldugunu gordum , bu normal midir ?? % 100 e tamamlamam gerekir mi ??

ayrica hepsiburada.com sitesinde motorsilk isimli bir urun buldum , yorumlarla piyasada duydugum seyler arasinda ciddi celiskiler var , aranizda kullanan , tecrubesi ya da fikri olan var mi acaba ??

simdiden tesekkur ederim
                  Zaten 4000 km %30azaltmışsa demekki tam km si dolunca yani 15000 km de %0 olacak. Çok normal değer.
                  Yağ katkılarını hiç bir servisin tavsiye ettiğini duymadım, hele de benzinlerde. Dizeller de bazen sesi azaltmak için kullanılabiliyor.
                  MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

İşleniyor...
                  X