Duyuru

Collapse
No announcement yet.

onden gelen tak tak sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• onden gelen tak tak sesi

Bugün arabanin arka diskleri ve balatalarini ozel serviste değiştirdim islem bittikten sonra Yalova ya aile dostumuza iftara gidecektik yola ciktim aracta gaza yuklendigimde arsc devrini alasiya kadar tak tak diye onden ses gelmeye başladı ve arac devrini bulunca bu ses kesiliyor hemen servisi aradim araci geri servise getirmemi istediler ordaki usta bakti birsey anlayamadi sonra servisin sahibi aracla bir iki tur atti oda anlayamadı yarın on takimi sokecekler daha onceden boyle sorunla karsilasan varmi negibi sürprizle karsilasabilirim
    2015 leon fr

Ynt: onden gelen tak tak sesi

Bir haftanin ardindan Bugun araba servisten çıktı. Aracin defransyelindeki mil ve carkladrda problem varmis defransyelin on takım bloku komple değişti. Servis ilk defa bu sekilde bir olayla karsilastigini söyledi 66000km imkani yok olmuyacagini soyledi buyuk bir ihtimalle fab. Hatasi oldugunu soyledi bu saatten sonra yapacak birsey yok artik. Toplam maliyet ise cogu cikma parca olmak uzere 2800tl tuttu
    Buarada problemi bu msj atmadan once seksen kisi okumus herkese tsk ederim.
    2015 leon fr

Yorum

Ynt: onden gelen tak tak sesi

Geçmiş olsun...
      2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

İşleniyor...
      X