Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracın altını vurma

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracın altını vurma

Selamlar

Dun bozuk bir yolda giderken eğimi farkedemeyip aracın altını saglam bir sekilde surttum. İlk etapta baktıgımda birsey goremedim. Yola devam ettim. Herhangi bir ses falan gelmiyor aractan. Eve geldim parkettim. Sabah baktıgımda sanki az bir miktar sıvı akması olmus gibi duruyor. Karter koruma sacına ragmen ciddi bir hasar olusma ihtimali varmıdır ve akan sıvı ne olabilir

Tesekkurler

Ynt: Aracın altını vurma

Akan sıvıyı incelediğinde yağ tarzı birşeymiydi yoksa klima suyu olabilir mi ?

Her ihtimale karşın bir servise gidip korumayı söktürüp bakmakta fayda var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Evet yag tarzı birsey. Park ettiğim yerden cıkınca asfalt uzerinde siyahımsı leke bırakmıs. Elimi vurdum nemli duruyordu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DjiN
        Evet yag tarzı birsey. Park ettiğim yerden cıkınca asfalt uzerinde siyahımsı leke bırakmıs. Elimi vurdum nemli duruyordu.
        Klima suyu da olabilir araçtan akarken terlemeden dolayı yağ sızdırmaları çok nadirde olsa olabilir yerde nemli ve yağlı gibi gözükebilir o yüzden altına bir baktır için rahat etsin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bence zaman geçmeden göster servise yoksa cok iş acabilir başına
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Gitmeden önce yağ çubuğunu kontrol edip,herhangi bir yerde lifte kaldırın.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

radyatör suyu olabilir.bir ihtimal oda antifirizli oldugu için kurumaz kolay kolay ve yağ gibi yerde iz bırakır.detaylı bir kontrol ettirin ama ben koruma saçı varken kartere herhangi bişey olacağını tahmin etmiyorum.aracın altına bir bakın saçta eğilme meydana gelmişmi.eğer yeterince eğildiyse bir ihtimal kartere zarar vermişsinizdir.
              geçmiş olsun.
              2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
              2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

İşleniyor...
              X