Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kumanda düğmesinde gelen sinir bozu sesler

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kumanda düğmesinde gelen sinir bozu sesler

Arkadaşlar benim sorunum arabanın göğüs bölümünden gelen sinir bozucu çıtırdama gibi sesler. en ufak bi cukur kasiste bile ses geliyor. 6 yıl corollaya bindik onda bunları duyuyodum.4 aylık arabada bu seslerin gelmesi normal mi ve çözümü nedir?
    1.6 T Cosmo Siyah

Ynt: Kumanda düğmesinde gelen sinir bozu sesler

Servisinize gidiyordunuz ve konsoldaki çıtırtılardan bahsediyorsunuz bir tane trim uzmanı geliyor ön konsoldaki çıtaları çıkarıyor ve çeşitli yerlere tampon yapıyor sonra çıtırtılarınızdan kurtuluyorsunuz

İlk başta benim araçta da baya vardı servis teki arkadaşlar iyi bir işçilikle sorunu çözdüler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aracı ilk aldığımda Emin arkadaşımızın dediği gibi sesler bende de vardı. Bende 2 aylık arabada böyle seslerin nasıl olduğunu olmaması gerektiğini düşündüm. servise gittim yapılan çalışmalrdan sonra ilk başt ases yok oldu. 1-2 hafta sonra seslerin daha da fazlalaştığını gördüm. Tekrar durumu servise anlattım. Yapılan çalışmalardan sonra sesler ilk başta kesildi ama daha sonra tekrar başladı. İlk olduğu gibi kalsaydı daha iyiydi. Şu an eskisine göre daha çok ses geliyor ama kafama takmıyorum sesleri bir bakıma duymamayı öğrendim.

Bu ses olayını çözmüş olan arkadaşlar varsa garanti bitmeden servise son kez yaptırayım diyorum.
      OPEL İNSİGNİA 1.6 TURBO EDİTİON TEKNİK GRİ   PREMIUM PACE

34 GK 1225

Yorum

Facomx arkadaş hangi serviste ve kimin yaptığını söylersen çok sevinirim.
        1.6 T Cosmo Siyah

Yorum

iyiki sizlerin sorunlarıyla ilgileniyorlar,
          ben bagaj kapağı tıkırtı yapıyor dedim, radyonun sesini aç birşey duymazsın dedi Çorum servis elemanı
          InsigniaTEAM

Yorum

Opel atakoy e gidin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              iyiki sizlerin sorunlarıyla ilgileniyorlar,
              ben bagaj kapağı tıkırtı yapıyor dedim, radyonun sesini aç birşey duymazsın dedi Çorum servis elemanı
              En temizi aslında
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
              X