Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Radyo istasyon ayarlarım bozuldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Radyo istasyon ayarlarım bozuldu

Düzce'den döndüğümde İstabnbul'da fark ettim, istasyon favorlerim değiimiş.
    Yol boyunca radyoyu hiç açmadım kendi kendine yeni istasyon araması yapmış olamaz, aküyü de söküp takmadım.
    Ne oldu bu radyo kanallarına?

Ynt: Radyo istasyon ayarlarım bozuldu

bilmiyorum ama bu radyo işinden bende çok muzdaribim. ayarladığım kanallar yerlerinde kalmıyor. ben hangi tuşa basarsam basayım aynı frekans çalıyor.
    bazen bi bakyorum bütün favori kanallar aynı frekansa dönmüş. bu nedenle radyo ile alakam kalmadı gibi...
    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Bu radyoyu bende anlamış değilim.Herhangi bir aracın radyosunu ayalamak yaklaşık 2 dakika tutar.Genelde frekansı elle tık tık ayarlanır istenilen numaraya basarak hafızaya alınır.Ben istediğim kanal frekansına gelemiyorumki.Her basmada frekans artar sürekli basmada hızlı ilerler.Benim her basmamda favoriler arasında geziyor uzun basıncada hızlı gidiyor istediğim kanalı bulamıyorum.İlmini çözebilmiş değilim.
      2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Direksiyondan yönetince kayıtlı kanallarda geziyor. Ama ben rasgele arama yapmasını istiyorum. Uzun basıyorum bir türlü davranıyor, kısa basıyorum başka türlü davranıyor. Mecburen yuvarlağı döndüre döndüre kanal arıyorum
        2012 - 1.4 Turbo Edition Elegance + Yeni Stil Paketi

Yorum

Yuvarlağı döndürünce kanallar tek tek artıyormu.Yanı 90,1-90,2-90,3 gibi gidiyormu ben yapamıyorum.Kendimi kötü hissediyorum Cihaz dvd800.
          2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Nasıl manuel kanal arandığını çözdüm.Alttaki düğmenin üzerine basınca çıkan menüde manuel fm kanal arama seçeneğini seçince ekrana bir scala çıkıyor düğmeyi çevirerek istediğimiz frekansa manuel gidilebiliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enxdesign
              Aynı sorunu bende yaşıyorum. Direksiyondan yönetince kayıtlı kanallarda geziyor. Ama ben rasgele arama yapmasını istiyorum. Uzun basıyorum bir türlü davranıyor, kısa basıyorum başka türlü davranıyor. Mecburen yuvarlağı döndüre döndüre kanal arıyorum
              Cihaz üzerindeki ileri geri sarma tuşlarının olduğu tuşa tek basınca favoriler arasında uzun basınca otomatik arama yapıyor ilk bulduğu kaliteli kanalda duruyor.RDS özelliği açıksa arama sırasında sadece RDS li kanalları arıyor bulamazsa birdaha hassas arama yapıp kanal bulamazsa mevcut kanala dönüyormuş.

Yorum

İşleniyor...
              X